دفتر کوروش کمپانی

کوروش کمپانی فرار کرد؛ فروشنده آیفون 20 میلیونی شبانه دفتر و وب سایت خود را بست

دفتر کوروش کمپانی که با ادعای فروش آیفون 20 میلیونی نام خود را مطرح کرده بود، به‌صورت شبانه تخلیه شد و مدیران این شرکت فرار کردند.

در چند ماه اخیر، اینستاگرام و فضای مجازی پر از تبلیغات فروش آیفون های 20 میلیونی شده بود. در حالی که قیمت آیفون 13 و 14 در بازار ایران از 35 یا حتی 40 میلیون تومان نیز فراتر می‌رود، ناگهان چند شرکت پیدا شدند که ادعا کردند گوشی های آیفون 13 را با قیمت 20 میلیون تومان و با موعد تحویل حدودا یک ماهه به مشتریان عرضه می‌کنند. یکی از این شرکت‌ها، کوروش کمپانی بود که به‌واسطه همین تبلیغات گسترده و حتی با استفاده از چهره‌های مشهور و سلبریتی‌ها، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت و موفق به جلب اعتماد و فریب مالباخته‌ها شد.

دفتر کوروش کمپانی

از همان ابتدا هم می‌شد حدس زد که این تبلیغات فروش آیفون 20 میلیونی، چیزی جز فریب مشتریان نیست و می‌توانستیم عاقبت چنین شرکت‌هایی و فریب‌خوردگان آنها را متوجه شویم. اخیرا در اخبار داشتیم که دفتر شرکت کوروش کمپانی پلمپ شد. گفته شد که این دفتر به‌دلیل شکایات متعدد خریدارانی که خرید خود را دریافت نکرده بودند، پلمپ شده است؛ با این حال همچنان درگاه خرید این مجموعه و امکان خرید از وبسایت کوروش کمپانی وجود داشت و مدیران کوروش کمپانی نیز مدعی شدند که پلمپ دفترشان دلایل دیگری داشته و هیچ کلاهبرداری و شاکی خصوصی در کار نبوده است.

ما نیز در گجت نیوز به خبر پلمپ شدن دفتر کوروش کمپانی واکنش نشان دادیم و به مشتریان هشدار دادیم که این مجموعه در حال کلاهبرداری از خریداران است؛ اما این هشدار ما به مذاق مدیران کوروش کمپانی خوش نیامد و آنها با فحاشی و تهدید به رسانه گجت نیوز، غیر حرفه‌ای بودن و نادرست بودن رویه خود را به رخ کشیدند. حالا نیز تمام پرده‌ها برداشته شده و واقعیت‌ها به‌طور کامل عیان شده است.

دفتر کوروش کمپانی تخلیه شد

دفتر کوروش کمپانی

چند روزی می‌شود که وبسایت کوروش کمپانی به‌طور کامل از دسترس خارج شده است و حالا نیز دفتر این مجموعه به‌صورت شبانه تخلیه شده است. مدیران این شرکت نیز در حال حاضر متواری هستند و خریداران و فریب‌خوردگان این مجموعه در صدد شکایت از آنها برآمده‌اند. باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. امیدواریم هر چه زودتر با بازداشت مدیران این شرکت کلاهبردار، اجازه تضییع حقوق مشتریان داده نشود.

ویدیویی از وضعیت دفتر مرکزی کوروش کمپانی (25 بهمن 1402)

در ادامه می‌توانید تصاویری از تخلیه شدن شبانه دفتر Kourosh Kompany را مشاهده کنید:

پیشینه خبر:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. 20 میلیون می دادید نقدا یک S23 سامسونگ مدل FE می خریدید.

    به نظرم اینها جنون اپل و خودشیفتگی دارند و حقشون فقط اون گوشی های طرح اپل اندرویدی هست.

    کاش یک خبرگزاری ایده خرید گوشی طرح اپل بهشون پیشنهاد بده (نمک بریزه روی زخمشون) تا حسابی کفری بشن

  2. از بابت مالباخته شدن هموطنای ساده متاسف شدم ولی هرکسی به این جور شرکتا که حتی با یه سرچ ساده میشه متوجه دروغی بودنشون شد حقشه پولشو بخورن.پنیر مجانی فقط تو تله موشه برادر من

  3. پ پ پ پو پو پول پول منم رفتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت بد بخت شدم رفت