آخرین مطالب
15
امروز
تعیین زمان پایان سریال Game of Thrones

زمان پایان سریال Game of Thrones توسط HBO اعلام شد

ممکن است طرفداران پر و پا قرص مجبوب‌ترین مجموعه تلویزیونی دنیا آرزوی تمام نشدن اپیزودهای Game of Thrones  را داشته باشند اما مشخصا این امر ناشدنی است. درحالی‌که شایعات بسیاری درباره زمان به پایان رسیدن سریال گیم آف ترونز شنیده می‌شوند؛ اینک شبکه کابلی HBO به تعیین زمان پایان سریال Game of Thrones پرداخته و تاریخ تقریبی آن را اعلام داشته است.

پس از به تعویق افتادن عرضه فصل هفتم و ایجاد تغییراتی اساسی در فصل قبل این مجموعه، به نظر می‌رسد سازندگان Game of Thrones درحال برداشتن واپسین گام‌های خود هستند. در خلال رویداد خبری انجمن منتقدان تلویزیونی، Casey Bloys، مدیر برنامه‌ریزی HBO این موضوع را تایید نمود و فصل ۸ را فصل پایانی این سریال نامید.

تعیین زمان پایان سریال Game of Thrones

Bloys با بیان اینکه تهیه‌کنندگان مجموعه Game of Thrones برای قسمت‌های معدودی اقدام به سرمایه‌گذاری برای این سریال کرده‌اند به تعیین زمان پایان سریال Game of Thrones پرداخت و با اطمینان کامل گفت تولیدکنندگان سریال برروی تمام کردن مجموعه در فصل هشتم هم‌عقیده هستند. در واقع HBO فصل نهایی را به دو قسمت تقسیم نموده است؛ بنابراین ۱۳ قسمت پایانی در دو فصل هفتم و هشتم قرار خواهند داشت.

این مدیر HBO در ادامه اذعان داشت:

دست شبکه کابلی برای ایجاد یک چرخش در سریال باز است و می‌تواند اپیزودهای دیگری در رابطه با Westeros تولید کند، اما هدف اصلی ترغیب بیشتر کاربران است که بایستی با خلاقیت همراه شود. HBO مخالف این چرخش است اما ممکن است این اتفاق رخ دهد.

گفته می‌شود فصل هشتم از مجموعه Game of Thrones در سال ۲۰۱۸ میلادی (۱۳۹۷ شمسی) عرضه خواهد شد. پایان یافتن این سریال با واکنش‌های زیادی روبرو خواهد شد و ممکن است سازندگان این سریال را به ساختن مجموعه‌ای جدید در ادامه ی Game of Thrones تشویق کند. آیا می‌توانیم منتظر مجموعه‌ای جدید در راستای این سریال باشیم؟ نظر شما در این باره چیست؟

۱۲ دیدگاه

 1. و در رابطه با آریا.اون تنها کسیه ک سرسی و تمام کسایی ک در لیستش هشتو به جز سگ شکاری و اون دوتایی ک تو انجمن برادری هستن میکشه چون گندری بر میگرده پیش آریا و آریا میفهمه زندست.و دلیل دیگش اینه که اونا آدمایه خورین و احتمالا به حان و مادر اژدها خدمت میکنن در برابر پادشاه شب

  (-1)
 2. به نظرم پایان سریال باید اینجوری تموم بشه.جان بفهمه ک مادر اژدها خواهر و برادرن.و مثل تارگرین قبلی جان سوار یکی و تریون سوار یکی دیگ از اژدها بشن.چون جان پسر پادشاه دیوانه هست.و تریون تنها کسی بود ک نزدیک اژدها شد و اژدها کاریش نداشتن.و اینکه در بچگی ارزو داشته ک یکی از اونا رو داشته باشه.

  (0)
 3. امکان نداره سریالی به این قشنگی و حرفه ای وجود داشته باشه

  (1)
 4. به نظر من این فیلم واقعا جذاب هستش.
  نمی شد اینا تو فصل ۷ تموم کرد.
  این که معلوم شد جان اصلا حرومزاده نیست و از خاندان تاگرانه جذابیتشا بیشتر کرده.
  فقط موندم ببینم آریا چیکار میخواد بکنه با سرسی.

  (1)
 5. خدا کنه زودتر بیاد فصل 8 و همچنین خدا کنه بازم ادامه داشته باشه …. من ک اصا این سریالو 100 بازم نگاه کنم خسته نمیشم? میخوام ببینم اخر وایت واکرا چی میشن مخصوصا اون اژدها ک تبدیل شد?

  (5)
 6. اخه شما میدونید گیم اف ترون چیه مثلان چجوری تو فصل هفتم تموم کنن

  (-4)
 7. به نظر من هم باید فصل هفتم فصل پایانی باشه آخه سانسا بدجور رفته رو مخم باز خودشو با نده تا من افسردگی بگیرم???

  (-5)
 8. بنظر من باید تو فصل هفتم این سریالو تمام میکردن حالا بیا تا دوسال صبر کن تا فصل هشتم بیاد

  (-9)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*