آخرین مطالب
0
امروز
تعرفه بسته های اینترنت همراه ایرانسل

تعرفه بسته های اینترنت همراه ایرانسل برای محتوای داخلی 50 درصد کاهش پیدا کرد

پس از نصف شدن تعرفه مصرف آزاد اینترنت جهت دریافت محتوای وبسایت های داخلی، این بار تعرفه بسته های اینترنت همراه ایرانسل معادل 50 درصد کاهش پیدا کرده است.

روابط عمومی شرکت ایرانسل اعلام کرد که مشترکان این اپراتور از این پس می‌توانند برای دریافت محتوای داخلی بر روی بسته های اینترنت همراه نیز از تخفیف 50 درصدی بهره ببرند. به این ترتیب، هزینه پرداخت شده برای بسته به همان میزان قبلی خواهد بود با این تفاوت که حجم بسته خریداری شده برای دریافت محتوای داخلی، دو برابر محاسبه می‌شود.

نحوه محاسبه تعرفه بسته های اینترنت همراه ایرانسل برای محتوای داخلی

برای مثال اگر مشترک، یک بسته 3 گیگابایتی را خریداری کرده و تمام حجم بسته را صرف بازدید از محتوای داخلی منتخب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کند، آن‌گاه حجم بسته معادل 6 گیگابایت محاسبه خواهد شد. اپراتور دوم ارتباطی کشور پیش از این نیز اعلام کرده بود که با هدف حمایت از تولید محتوای داخلی و در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاوتی پس از راه‌اندازی فاز دوم شبکه ملی اطلاعات، تعرفه مصرف آزاد اینترنت همراه برای دریافت محتوای حدود 200 سایت پربازدید ایرانی به نصف کاهش پیدا کرده است.

اکنون نیز در راستای حمایت از محتوای داخلی، بسته های اینترنت همراه ایرانسل شامل تخفیف شده و هزینه استفاده از اینترنت برای بازدید از برخی وبسایت های ایرانی، 50 درصد کاهش پیدا کرده است.

۲ دیدگاه

  1. حسین اقا محسن دزکی

    با سلام وخسته نباشید خواهشمنم شماره لیست خرید سارژ اینترنت با تخفیف 50 درصد اعلام نمایید با تشکر فراوان حتما شماره شارژ ها را ذکر نمایید

    (0)
  2. حسین اقا محسن دزکی

    بسته اینترنت سه گیگ ماهانه با سرعت مصرف میشود پی گیری نمایید

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*