آخرین مطالب
0
امروز
بسته های اینترنت ویژه عید فطر

ارائه بسته های اینترنت ویژه عید فطر توسط همراه اول و رایتل

اپراتورهای همراه اول و رایتل، بسته های اینترنت ویژه عید فطر ارائه کرده‌اند. این بسته‌های متنوع با قیمت مناسب در اختیار مشترکان دائمی و اعتباری قرار می‌گیرند.

با فرا رسیدن عید سعید فطر، مدیرعامل اپراتور سوم ارتباطی کشور از ارائه بسته های اینترنت جدید با پایین‌ترین قیمت خبر داد.  سید مجید صدری اعلام کرده که هم‌اکنون رایتل اقدام به کاهش چشمگیر قیمت بسته های اینترنتی خود کرده و مشترکان می‌توانند با توجه به تنوع بالای بسته‌ها و مطابق با نیاز خود، هر یک از این بسته‌ها را خریداری کرده و به میزان قابل توجهی در هزینه مصرفی اینترنت خود صرفه‌جویی کنند.

به گفته مدیرعامل رایتل، کاهش قیمت و معرفی بسته های اینترنت ویژه عید فطر با هدف استفاده از خدمات اینترنت همراه با قیمت به صرفه و افزایش رضایت مشترکان بوده و در این طرح جدید، علاوه بر کاهش قیمت چشمگیر 21 بسته جدید اینترنتی برای مشترکان سیمکارت های دائمی و اعتباری، با نیاز ارتباطی این مشترکان به بسته‌های فعلی این اپراتور اضافه شده است.

بسته های اینترنت ویژه عید فطر

در حال حاضر تعداد بسته های اینترنت رایتل به 46 رسیده و مشترکان می‌توانند با توجه به نیاز خود یکی از این بسته‌ها را انتخاب کنند. در به‌روزرسانی اخیر بسته های رایتل، بسته‌های مصرفی جدیدی به طور ویژه برای مشترکان سیم کارت های دائمی در نظر گرفته شده است. صدری در ادامه اضافه کرد:

21 بسته مصرفی جدید در قالب بسته های مصرفی کوتاه‌مدت یک روزه، 7 روزه و 15 روزه و همچنین بسته های ماهانه با تعرفه استثنایی به صورتی طراحی شده‌اند تا نیاز مشترکان را با هر بودجه و میزان مصرفی پوشش بدهد.

بسته های ویژه همراه اول برای عید فطر

اپراتور اول ارتباطی کشورمان نیز به مناسبت عید فطر، از ارائه بسته های جدید و متنوع اینترنت نوترینو خبر داد. اپراتور همراه اول در طرح جدید خود، بسته های اینترنت ویژه عید فطر را برای استفاده مشترکان دائمی و اعتباری در فصل تابستان ارائه کرده است. زمان ارائه این بسته‌ها از روز 5 تیرماه تا 31 شهریور 1396 است. در ادامه جزئیات بسته های جدید همراه اول را مشاهده می‌کنید:

بسته های اینترنت ویژه عید فطر – همراه اول

بسته های ماهیانه برای مشترکان دائمی

گیگ روزانه گیگ شبانه قیمت
5 0 15 هزار تومان
6 1 19 هزار و 900 تومان
10 0 24 هزار و 900 تومان
15 0 35 هزار تومان
25 0 57 هزار تومان

بسته های ماهیانه برای مشترکان اعتباری

گیگ روزانه گیگ شبانه قیمت
2 0 11 هزار و 500 تومان
4 0 14 هزار و 900 تومان
5 0 15 هزار تومان
7 1 21 هزار و 900 تومان
10 0 24 هزار و 900 تومان

۶ دیدگاه

  1. چجوری این بسته رو خریداری کنیم با چه کدی؟؟

    (1)
  2. ریدین که.
    همراه اول قبلا2گیگ10هزارتومان بود حالا شده12هزارتومان.
    کجاش استثنایی هست؟؟

    (10)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*