آخرین مطالب
2
امروز
طرح کلی هواوی پی 20

طرح کلی هواوی پی 20 ، وجود 3 مدل متفاوت از این گوشی را نشان می‌دهد

طرح کلی هواوی پی 20 (Huawei P20)، نشان دهنده کلیاتی در مورد طراحی پرچم دار جدید هواوی است. در این طرح واره، هواوی پی 20 در سه مدل پی 20 ، پی 20 پلاس و پی 20 پرو نشان داده شده است.

طرح کلی هواوی پی 20 نشان می‌دهد که این گوشی حداقل دارای سه مدل متنوع خواهد بود، درحالی‌که یکی از این مدل‌ها شکافی روی صفحه نمایش دارد؛ همانند آن چیزی که آیفون 10 بر روی صفحه نمایش خود دارد.

در هواوی پی 20 پرو (Huawei P20 Pro) تمامی حاشیه‌های صفحه نمایش در این طرح‌واره از بین رفته و تنها حاشیه پایینی اندکی در خود دارد. حس گر اثر انگشت این گوشی در پشت آن و در زیر دوربین قرارگرفته است و همچنین قسمت شکاف بالایی برای اسپیکر هدفون گوشی، دوربین سلفی و حس گرها ساخته‌شده.

هواوی همچنین از سیستم تشخیص چهره شبیه به Face ID آیفون 10 در این مدل استفاده می‌کند که کاملاً کاستومایز شده است و حتی طبق گفته های هواوی از Face ID نیز بهتر عمل کند.

هواوی پی 20 پرو- طرح کلی هواوی پی 20

هواوی پی 20 - طرح کلی هواوی پی 20

هواوی پی 20 پلاس- طرح کلی هواوی پی 20

در هواوی پی 20 پرو، دوربین 3 گانه استفاده شده که در نوع خود فوق‌العاده است. این دوربین سه گانه چینش عمودی دارد و به گونه‌ای در گوشی قرارگرفته که از بالا تا وسط گوشی امتداد پیدا خواهد کرد.

در مدل‌های هواوی پی 20 و پی 20 پلاس دوربین در قسمتی متفاوت تر قرار دارد. در مدل پلاس، دوربین در قسمت چپ و در مدل معمولی گوشی، دوربین با چیدمان افقی در بالای گوشی قرارگرفته است. حس گر اثر انگشت در هر دو مدل نام‌برده همچون میت 10 در حاشیه پایینی گوشی قرار دارند.

این طرح‌واره صحبتی در مورد کارایی دوربین سه گانه نکرده است اما شایعات نشان می‌دهد که هواوی پی 20 به دوربین 40 مگاپیکسلی با 5برابر زوم هیبریدی مجهز خواهد شد. برای اطلاع پیدا کردن از دیگر جزییات باید منتظر رویدادهای CES در این ماه و MWC سال 2018 در ماه آینده باشیم.

۵ دیدگاه

 1. استفاده از Face ID، دوربین سه گانه و… فوق العاده به نظر می رسه!

  (1)
 2. شدیدا منتظر رونمایی رسمیش هستم

  (1)
 3. عجب شاهکاری بشه این گوشی!

  (1)
 4. 40 مگا پیکسل؟؟
  هرجور حساب میکنم نمیتونم تصور کنم

  (1)
 5. ۴۰ مگاپیکسل ؟???

  (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*