لباس پلیس دوربین دار رسما رونمایی شد | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
لباس پلیس دوربین دار

لباس پلیس دوربین دار رسما رونمایی شد

لباس پلیس دوربین دار رونمایی شد. روز سه شنبه 25 اردیبهشت 97، پلیس نیروی انتظامی ایران به صورت رسمی از نصب دوربین بر روی البسه جدید نیروهای خود به منظور کنترل و ثبت آنلاین عملکرد ماموران رونمایی کرد.

سرانجام خبری که در سال گذشته در رسانه‌ها منتشر شده بود و وعده‌ای که فرماندهان نیروی انتظامی داده بودند به واقعیت پیوست و پلیس ناجا از لباس‌های جدید مجهز به تکنولوژی مدرن دوربین رونمایی کرد. در روز سه شنبه، 25 اردیبهشت 1397 و در حاشیه کشفیات طرح مرصاد 2 در فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان، از لباس پلیس دوربین دار رونمایی شد.

لباس پلیس دوربین دار

کارایی لباس پلیس دوربین دار

با نصب این دوربین‌ها بر روی البسه نیروهای ناجا، رفتار ماموران پلیس زیر ذره‌بین خواهد رفت. به گفته مسئولان، این دوربین‌ها نقش زیادی بر عملکرد ماموران نیروی انتظامی خواهند داشت و به صورت آنلاین و برخط، اقدامات آن‌ها را ثبت و ضبط می‌کنند.

چندی پیش سردار محمد شرفی، رئیس پلیس پیشگیری ناجا در مورد دوربین‌های البسه نیروی انتظامی گفته بود با توجه ویژه فرمانده نیروی انتظامی، تجهیز و آماده‌سازی 4 هزار دوربین برای سال 1397 پیش‌بینی شده است. وی تاکید کرد که همه نیروهای گشتی موظف هستند در تمام مدت گشت خود دوربین‌ها را روشن نگه داشته و تمامی وقایع را به صورت پیوسته ضبط کنند. روسای کلانتری‌ها نیز باید پس از هر شیفت کاری گشتی‌ها، فیلم‌های دوربین را به دقت بررسی و موارد لازم را پیگیری و آرشیو کنند.

۵ دیدگاه

 1. آلودگی صوتی، تنفسی، ایمنی … 4شمبه‌سوزی، از کرۀ مریخه مگه؟
  این چه عیدیه که ملّت از ترس جونشون، اجباراً چندروزی مرخصیِ خونه‌نشینی بگیرن؟!
  چرا بعضیها از روی عقده/لج، به بچه‌هاشون آداب، اخلاق، دین نمی‌آموزن؟
  اگه به تور راهزن افتادی، مالت رفته، عارت چرا بره؟

  (-2)
 2. اینم حتما اختراع جدیده

  (1)
 3. اینا همش امنیتیه خودتونم میدونید

  (3)
 4. عشقن پلیس های این سرزمین

  مایه ارامش و اقتدار ایران زمین، قبل از این یه سری اتفاق ها میوفتاد و حتی پلیس های شریف کشورمون متهم می شدن! با این نوع لباس عالی میشه و در حین ماموریت همه چیز ضبط میشه

  (-13)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*