آخرین مطالب
15
امروز

Heart یک گوشی عاشقانه که تغییر شکل می دهد !

گوشی همراه «هارت 401 ای بی» (Heart 401AB) محصولی است که هیچ یک از امکانات دیگر گوشی‌های هوشمند از جمله دوربین عکاسی، ایمیل، مرورگر و غیره را ندارد. تنها نکته‌ی قابل توجه در این محصول، ظاهر عجیب آن است که شبیه به یک قلب شفاف طراحی شده است. محصول مورد بحث از یک صفحه‌ی نمایش تک رنگ 0.9 اینچی با وضوح تصویر 36 در 128 استفاده می‌کند.

heartphone2.0

Ymobile (یکی از اپراتور های کشور ژاپن) که به طور معمول گوشی‌های اقتصادی را به صورت قرار دادی به کاربران ارائه می‌کند، این محصول عجیب و البته غیر هوشمند را پشتیبانی خواهد کرد. سازندگان این محصول ادعا می‌کنند که ظاهر زیبای هارت 401، نظر بسیاری از خانم‌ها را جلب خواهد کرد. در نظر داشته باشید که قطر بسیار کم این محصول که تنها به 23میلی‌متر می‌رسد، کار کردن با آن را کمی سخت می‌کند.

heartphone_sailor_moon.0

نکته‌ی جالب در هارت 401 قابلیت تغییر شکل آن است. به طوری که هنگام برقراری تماس، با چرخاندن آن تغییر شکل داده و به فرم استوانه‌ای در می‌آید. این محصول قلب مانند را نمی‌توان یک جایگزین برای گوشی‌های موبایل دانست. چرا که امکانات کم آن و تنها ظاهر زیبای این محصول، هارت 401را به یک کالای تزئینی تبدیل می‌کند.

heartphone3.0

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*