آخرین مطالب
2
امروز
گوشی سرفیس فون

مایکروسافت تا سال 2017 سه مدل گوشی سرفیس فون عرضه خواهد کرد

وبسایت‌های مرتبط با مایکروسافت مدعی شده اند که این کمپانی قصد دارد تا سال 2017 میلادی سه مدل گوشی سرفیس فون را روانه بازار کند. گوشی‌هایی که همگی به یک تراشه قدرتمند اسنپدراگون 820 مجهز خواهند شد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

در گذشته خبری مبنی بر فعالیت مایکروسافت در زمینه ساخت گوشی‌های سرفیس فون بر روی گجت نیوز منتشر شد. فعالیتی که از سال 2012 میلادی شایعه آن به گوش می‌خورد و اخیراً نیز گزارشات نشان می‌دهند مایکروسافت قصد دارد در سال جاری این گوشی‌های هوشمند را روانه بازار کند. در این گزارشات همچنین آمده است که ورود سرفیس فون های جدید مایکروسافت تا اواخر سال 2016 به وقوع خواهد پیوست که البته همگی به پردازنده‌های قدرتمند اسنپدراگون 820 خواهند شد.

محصولات پیشین خانواده سرفیس مایکروسافت توانستتد موفقیت بزرگی را برای این کمپانی رقم بزنند. از مهمترین این محصولات می‌تواند به تبلت‌های هیبریدی سری پرو اشاره کرد که همگی تبلت‌هایی با مشخصات حرفه‌ای هستند. به همین خاطر چنین انتظاری به وجود می‌آید که گوشی‌های هوشمند جدید این کمپانی نیز می‌توانند سهم مایکروسافت را در بازار گوشی‌های هوشمند به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش دهند.

گوشی سرفیس فون

ویندوز سنترال در گزارشی آورده است مایکروسافت قصد دارد تا سال 2017 میلادی سه مدل از گوشی‌های هوشمند سرفیس فون خود را روانه بازار کند. هرچند تا بدین لحظه اطلاعات خاصی از این محصولات مایکروسافت درز نکرده است، به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا کاربرانش را از سمت برند لومیا دور کرده و آن‌ها را به برند اختصاصی خودش یعنی ” سرفیس فون ” بکشاند. همانطور که مستحضر هستید لومیا برند تحت لیسانس مایکروسافت است که این کمپانی در سال 2013 آن را از نوکیا خریداری کرده است.

سه مدل مختلف گوشی سرفیس فون ( Surface Phone ) در چه سطحی هستند؟

یکی از این سه مدل سرفیس فون سطح عموم مردم را هدف قرار داده است. نسخه دیگر حاوی مشخصاتی خواهد بود که می‌تواند علاقه مندان به تکنولوژی و حرفه‌ای‌ها را در بر بگیرد و نسخه سوم نیز جهت رونمایی از قلم هوشمند مایکروسافت به عرضه درخواهد آمد. بنابر این می‌توان حدس زد که این سه مدل از نظر سایز صفحه نمایش نیز با یکدیگر متفاوت باشند. البته در حال حاضر این اطلاعات از سوی مایکروسافت به صورت رسمی تأیید نشده اند.

گوشی سرفیس فون

درحالی که مایکروسافت به سایر شرکای سازنده گوشی‌های هوشمند اجازه استفاده از ویندوز 10 را می‌دهد، به نظر می‌رسد که قصد دارد تمرکز بیشتری را بر روی تقویت این سیستم عامل موبایلی داشته باشد. ظاهراً سال جاری و سال آینده با ورود سه محصول جدید مایکروسافت و البته گوشی‌های قدرتمند مجهز به ویندوز 10 از سوی سایر تولیدکنندگان، پلتفرم ویندوز موبایل می‌تواند حرف‌های زیادی را برای گفتن داشته باشد.

گوشی سرفیس فون

گوشی سرفیس فون

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*