آخرین مطالب
0
امروز
می پد ترنسفورمر

می پد ترنسفورمر ؛ تبلت یا اسباب بازی ؟

می پد ترنسفورمر محصول جدید کمپانی شیائومی است. شیائومی یک از شرکت‌های بزرگ چینی است که حدوداً کار خود را از سال 2010 آغاز کرده و مطمئناً در این 6 سال موفقیت‌های زیادی را به دست آورده است. این کمپانی اولین گوشی‌های هوشمند خود را در اوت 2011 تولید کرد و در این 5 سال نه‌تنها سهم زیادی از بازار مصرفی چین را کسب کرد بلکه توانست مصرف‌کنندگان بسیاری را نیز در خارج از مرزهای آسیا پیداکرده و در این راه موفقیت‌های زیادی را به دست آورد.

می‌شود گفت شیائومی (Xiaomi) تنها یک سازنده موفق گوشی‌های هوشمند نیست. این کمپانی نوظهور تمایل زیادی به ساخت دستگاه‌های هوشمند دیگری ازجمله تبلت، گجت‌های تناسب‌اندام و حتی پلوپزهای هوشمند دارد.

می پد ترنسفورمر

بهر حال یکی دیگر از محصولات جدید این کمپانی که قطعاً هیجان‌انگیز و جالب‌توجه است درنتیجه همکاری بین شیائومی و  Hasbro که یک کمپانی اسباب‌بازی سازی آمریکایی است، تولیدشده است. این محصول یک وسیله‌ی بازی تبدیل شونده‌ی می پد (می پد ترانسفورم) است. یک اسباب‌بازی بانام Soundwave (یکی از شخصیت‌های کارتون ترنسفورمر) که می‌تواند به یک تبلت 9.7 اینچی تبدیل شود. هرچند که این تبلت کاربردی نخواهد بود اما قطعاً جالب‌توجه و شگفت‌انگیز است. هنگامی‌که می پد ترنسفورمر به یک دیسپتیکان تبدیل می‌شود بسیار شبیه به یکی از شخصیت‌های کارتونی ترنسفورمر است. این کارتون در دهه 80 میلادی ساخته شد و مایکل بِی (Michael Bay) کارگردان نام‌آشنای هالیوودی نسخه فیلمی آن را ساخت و دیسپتیکان ها را نیز در آن جای داد؛ اما خلق این شخصیت‌های کارتونی در سری کارتون‌های دهه 80 شکل گرفت. این محصول به‌هیچ‌عنوان یک قطعه تکنولوژیکی به‌حساب نمی‌آید. می پد ترنسفورمر تنها یک اسباب‌بازی است. هیچ باتری، بلوتوث، وای – فای و یا هر چیز مشابه ای در درون آن وجود ندارد.

شاید قیمت این اسباب‌بازی نیز کمی تعجب‌برانگیز باشد. می پد ترنسفورمر 169 یوان چین، 26 دلار امریکا، قیمت‌گذاری شده که قیمت کمی نیست. اگر می‌خواهید این محصول را دقیق‌تر ببینید به گالری زیر نگاهی بیندازید. این اسباب‌بازی در چین عرضه خواهد شد و یقیناً نتیجه جالبی از همکاری بین دو کمپانی بزرگ جهانی حاصل‌شده است. این دو کمپانی هنوز هیچ خبری از فروش این محصول در خارج از مرزهای چین نداده‌اند.

گالی تصاویر می پد ترنسفورمر

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*