شیر آب هوشمند Moen کارهای شما را با دستور صوتی انجام می‌دهد

شیر آب هوشمند Moen که در جریان نمایشگاه CES 2020 معرفی شد، می‌تواند کارهای مختلفی را با فرمان صوتی شما انجام دهد و می‌‌توانید آن را به شکل دلخواه، برنامه‌ریزی کنید.

شیر آب هوشمند Moen به شما کمک می‌کند تا بخشی از کارهای آشپزخانه را بدون نیاز به استفاده از دست، انجام دهید. برای مثال کافی است تا از آن بخواهید یک ظرف را پر از آب کند.

اگر می‌خواهید بطری کودک یا یک ظرف را پر از آب کنید، تنها کافی است به این شیر آب هوشمند بگویید که چه مقدار آب و با چه درجه حرارتی نیاز دارید. شما می‌توانید این شیر آب را کاملا شخصی‌سازی کرده و دستورات مختلفی را برای آن تعیین نمایید. برای مثال برای غذاهای مختلف برنامه ریزی کنید و این شیر آب به صورت خودکار و به دستور شما، مقدار آبی که به آن اعلام شده را با درجه حرارت دلخواه شما در ظرف می‌ریزد. شرکت Moen که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان شیرآلات در کشور آمریکا محسوب می‌شود، هنوز قیمت این محصول را اعلام نکرده است اما انتظار می‌رود که قیمت قابل توجهی در مقایسه با شیر آب‌های سنتی داشته باشد.

شرکت Moen همچنین اعلام کرد که سیستم‌های Flo (دستگاه تشخیص نشت آب) خود را به به‌روزرسانی کرده است. این سیستم حالا نه تنها بر میزان مصرف آب نظارت می‌کند، بلکه دارای سنسورهایی است که نشت آب را سریعا به شما اطلاع می‌دهد. کافی است این سنسور را در مناطقی که مشکوک هستید یا احساس می‌کنید پرخطر هستند، قرار دهید و اگر این سنسور، آب، دمای انجماد یا رطوبت زیاد را حس کند، با ارسال پیامی به گوشی شما، آن‌ را اطلاع‌رسانی می‌کند. همچنین، با تشکر از ویژگی Smart Water Shutoff، اگر سنسورها خطر نشتی شدید حس کنند، آب به صورت هوشمند قطع می‌شود.

در انتها، شرکت Moen اعلام کرده که قرار است اپلیکیشن‌های محصولات مختلف‌اش از جمله دوش هوشمند خود را با یکدیگر تلفیق کند تا شما بتوانید از وضعیت دستگاه‌های مختلف راحت‌تر مطلع شوید و مدیریت آن‌ها آسان‌تر شود.

شیر آب هوشمند Moen هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد اما قرار است تا اوسط سال جاری میلادی به بازار عرضه شود.

10 مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*