گزارش پنتاگون

گزارش‌ های واقعی پنتاگون درباره چیزایی که فقط در فیلم‌های علمی تخیلی دیده‌ایم

پنتاگون گزارش هایی جدیدی را منتشر کرده و در آن بیشتر به موضوعاتی مانند مواد ضد جاذبه، پروژه هارب و ابعاد اضافی اشاره شده که تنها این موارد را می‌توان در فیلم‌های عملی تخیلی دید.

گزارش های رسمی از آژانس اطلاعات دفاعی آمریکا ظاهر شده و به مفاهیمی اشاره دارند که واقعا خارج از این دنیا هستند. درک عمیقی از رابطه پنتاگون با اشیا پروازی غیرقابل توضیح در شش ماه گذشته از زمانی که برنامه شناسایی تهدیدات هوانوردی پیشرفته کشف شد، به طرز قابل توجهی برجسته‌تر شده است.

این افشا نیز در نتیجه مشاهده شدن دو شی پرنده در حریم هوایی آمریکا بود و حالا هم اسناد جدیدی منتشر شده و نشان می‌دهد که آژانس جاسوسی وزارت دفاع آمریکا به موضوعاتی مانند دستکاری بعد فضا زمان، انرژی تاریک و مواد ضد جاذبه که در فیلم‌های عملی تخیلی دیده می‌شود، علاقه مند بوده است. این اسناد برای اولین بار توسط فردی به نام جرج ناپ که یک خبرنگار است، کشف شد. جرج ناپ چندین سال است که در حال بررسی ارتباط فرضی دولت‌ها با یوفو و موجودات فضایی بوده و در این زمینه ادعاهایی هم دارد.

گزارش پنتاگون در مورد چیزهای عجیب

در جزئیات این گزارش ها آمده که شرکت‌های خصوصی خاصی در رابطه پنهانی با وزارت دفاع آمریکا و پنتاگون بوده‌اند و هزینه های چندین میلیون دلاری را صرف تحقیقات و یافتن موجودات فضایی و موارد مشابه کرده‌اند. یکی از این پروژه ها که بین سال‌های 2008 تا 2012 انجام شده، حدود 22 میلیون دلار هزینه صرف شده تا بتوانند اطلاعاتی از یوفوها و موجودات فضایی کسب کنند.گزارش پنتاگون

در این پروژه که حدود 50 دانشمند و تحلیل‌گر شرکت داشته‌اند، در ابتدا بسیار رمزآلود بوده و تقریبا تمامی فعالیت‌ها در آن به صورت پنهانی انجام می‌شدند. در گزارشات مختصری که از این تیم منتشر شده تنها هدف گروه را بررسی تکنولوژی‌های پیشرفته و موارد مشابه اعلام کرده بودند اما اسنادی که به تازگی فاش شده خبر از اقدامات پنهانی را می‌دهند.

به عبارتی دیگر در اسناد جدید فاش شده حداقل به دو زمینه تحقیقاتی پنهان و رمزی اشاره شده که در آنها این تیم تحقیقات گسترده‌ای در بخش پیشرانه های فضایی که قادر هستند سریعتر از نور حرکت کنند، انجام داده و در مورد ساختارهای فیزیکی نظری مانند مواد ضد جاذبه و تغییر فضا زمان نیز تحقیقات وسیعی صورت گرفته است. همچنین بحث‌هایی مانند انرژی تاریک و ابعاد اضافی نیز از زمینه تحقیقات این تیم گزارش شده است.

تحقیقات مرموز پنتاگون تحت نظر مقامات بلند پایه

مقامات پنتاگون اعلام می‌کنند که تمامی فعالیت‌های این تیم و شرکت‌های وابسته تحت نظر مقامات بلند پایه بوده و تمام گزارش ها را ثبت کرده است.

مشاهده یوفوها به طور کلی اغلب نشانه پروژه هایی تحقیقاتی و توسعه هواپیماهای نظامی پیشرفته و مخفی است. داشتن تیمی از کارشناسان و تلاش برای تعیین اینکه هر یک از گزارشات مربوط به یوفوها تا چه حد به واقعیت نزدیک است، می‌تواند بیشتر بدین دلیل باشد که رقبای چینی و روسی نیز در این مسیر وارد شده و در حال انجام فعالیت‌هایی هستند.گزارش پنتاگون

اغلب سناتورهای آمریکایی اظهار کردند که چنین مطالعاتی بسیار مملو از اطلاعات است و اکنون می‌توانیم برای مشاهدات سابق که هیچ توضیحی نداشتیم، دلیل بیاوریم. در این گزارش ها و اسناد فاش شده به هیچ عنوان به فناوری‌های مورد استفاده در این تحقیقات و این که دولت‌های خارجی تا چه حدی به جایگاه مطلوب نزدیک شده‌اند درج نشده و همچنان در پشت پرده باقی مانده‌اند.

لازم به ذکر است که در اسناد دیگر منتشر شده به این ایده پرداخته می‌شود که فناوری‌های پیشرفته‌ای که می‌توانند ارتباط میان انسان با ابعاد بالاتر فضا زمان را برقرار کنند، نیاز به توجه داشته و این تیم در همین راستا قدم برداشته است. در ادامه این گزارش آمده که ممکن است تا چندین سال به نتیجه نهایی نرسیم اما شواهدی که در دسترس است، نوید این تکنولوژی‌ها را در آینده می‌دهند.

کارشناسان همچنان منتظر اسناد و گزارش های نهایی

افرادی که در این تحقیقات مشابه فعالیت داشتند، در گذشته هم سابقه کار در چنین زمینه هایی را دارند و در حال حاضر دارای سمت‌های مختلفی در موسسه های تحقیقاتی هستند.

همچنین گزارش هایی نیز در دسترس است که نشان می‌دهند بخش‌های ویژه این تیم‌های تحقیقاتی مواد مرموزی از اجسام ساقط شده را در اختیار داشته و حتی به نظر می‌رسد که در سایر حوزه‌های ماوراء الطبیعه نیز کاوش کرده باشند.گزارش پنتاگون

با قبول کردن این که موارد چندان مهمی وجود ندارد و این مطالعات وسیع تنها برای شناسایی اجسام کوچکی بوده که در جو زمین پرسه می‌زدند اما از مستندسازی شاهدان عینی از این وقایع و برخی نظرات مقامات بلند پایه در مورد امنیت جهانی را نمی‌توان چشم پوشی کرد. با این حال همچنان نظرات و انتقادهای زیادی در مورد این وقایع و تحقیقات عجیب گفته می‌شود و باید منتظر ماند تا نهادهای رسمی نیز جزئیات کاملی از آن را منتشر کنند.

در گجت نیوز بخوانید:
سلاح‌های مخفی جنگنده نسل ششم آمریکا از زبان پنتاگون پروژه سری پنتاگون لو رفت: مهندسی معکوس از سفینه آدم فضایی ها فضاپیمای عجیب پنتاگون که هیچکس کاربرد آن را نمی‌داند آخرین آپدیت پنتاگون درمورد یوفو؛ بالاخره مدرکی پیدا شد یا نه؟ پنتاگون: فضایی ها احتمالا در حال تماشای ما باشند اسناد پنتاگون در مورد پدیده های هوایی عجیب منتشر شد؛ با سفینه‌های فضایی طرف هستیم؟ اسناد دیوانه کننده‌ پنتاگون لو رفت؛ سفر در زمان، تکنولوژی ضد جاذبه و جهان‌های دیگر، واقعیت دارد!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*