آخرین مطالب
21
امروز

ایسوس Qube را معرفی کرد : با مکعب جادويي ايسوس آشنا شويد

داستان گوگل در مورد Nexus Q کمی عجیب و غریب است. ابتدا Nexus Q معرفی می شود و بعد دیگر خبری از آن نیست. بعد از مدتی دوباره رد پاهایی از دانگل جدید و ست اپ باکس نکسوس در FCC دیده می شود. ایسوس اکنون کمی موضوع را روشن تر کرده و یک مکعب سیاه رنگ را معرفی نموده است. مکعب سیاه رنگی که گوگل TV می باشد. طراحی منحصر بفردی دارد. جذاب است و قرار است برای سرگرم کردن شما کنار تلوزیون قرار گیرد.

این مکعب از گوگل TV قدرت خواهد گرفت و البته به آخرین امکانات موجود در سیستم عامل آن مانند جستجوی صوتی ، اپلیکیشن یوتیوب و چیزهایی از این قبیل مجهز است. همه این ها توسط ایسوس انجام گرفته است تا در اختیار شما قرار گیرد. اینترفیس این دستگاه بر روی تلوزیون خود را به صورت مکعبی نشان خواهد داد تا با سنسور حرکتی ریموت کنترل و یا اسمارت فون شما کنترل شود. شاید از این اینترفیس کمی متعجب شوید چرا که با نکسوس گوگل TV کمی متفاوت خواهد بود ولی برای اعلام نظر کمی زود است و بهتر است تا مدتی از آن استفاده شود و بعد به اظهار نظر پرداخت. شرکت ایسوس برای هر مکعب، فضایی ۵۰ گیگابایتی را در سیستم ابری خود در نظر گرفته است.

{photo}91/10/19/asus-Qube{/photo}

ایسوس تاکنون چیزی را در مورد زمان عرضه و قیمت آن اعلام ننموده است ولی شاید بتوان قیمتی کمتر از ۲۹۹ دلار را با توجه به قیمت Nexus Q برای آن در نظر گرفت.

جهت مشاهده کلیه اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه CES به صفحه اختصاصی  گجت نیوز مراجعه کنید.

منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*