آخرین مطالب
14
امروز

اچ پی و معرفی 3 مانیتور جدید در CES 2015

رزولوشن‌های بالا امروزه در حال تبدیل به یک استاندارد متداول در رده صفحه نمایش‌هاست و اچ‌پی نیز در تلاش بوده که به دنبال چنین استاندارد جدیدی، تعدادی صفحه نمایش با رزولوشن بسیار بالا را ارائه کند.این کمپانی امروز از صفحه نمایش‌های جدید 4K و 5K خود رونمایی کرد. همچنین مدل دیگر انحنادار التراوایدی نیز توسط این کمپانی معرفی شده که دارای رزولوشن بسیار بالایی است. بیشتر این مانیتورها با قیمت زیر 1000 دلار به فروش خواهند رسید.

HP_Z27s
دو مدل ۴k به نام های Z24s و Z27s هستند که همانطور از نامشان پیداست یکی ۲۴ اینچ و دیگری ۲۷ اینچ است. علاوه بر این نسبت تصویر ۱۶:۹ و کیفیت ۴K دارند. مدل کوچکتر دارای تراکم پیکسلی ۱۶۳ppi و مدل بزرگتر دارای تراکم پیکسلی ۱۸۵ppi است. هریک از مدل های فوق دارای پورت هایی همچون ۴ پورت USB 3.0 ، پورت HDMI و پورت مینی Display است. مدل Z24s با قیمت ۷۴۹ دلار اواخر این ماه منتشر می شود و مدل Z24s با قیمت ۵۴۹ دلار در ماه آپریل عرضه می گردد.

HP_Z27q

مانیتور ۵k شرکت Hp از دقت تصویر بالایی بهره می برد. نام مدل آن Z27q بوده و سایزش ۲۷ اینچ و ویژگیهایی همچون نسبت تصویر ۱۶:۹ ،کیفیت تصویر ۵K ، تراکم پیکسلی ۲۱۸ppi ، چهار پورت USB 3.0 است. متاسفانه HP صحبتی از پورتهای دیگر نکرده است. این مانیتور از ماه مارس با قیمت ۱.۲۹۹ دلار دردسترس قرار می گیرد.

HP_Z34c

نمایشگر منحنی برای نخستین باری نیست که Hp به معرفی اش پرداخت بلکه برای HP نخستین بار بوده و این مانیتور را با نام Envy 34c معرفی کرد. نمایشگر Envy 34c دارای سایز تصویر ۳۴ اینچی، دقت تصویر ۱۴۴۰*۳۴۴۰ و نسبت تصویر ۲۱:۹ است. Hp امیدوار است این مانیتور موجب آسانتر شدن دید کاربرین گردد. همچنین در دو طرف نمایشگر اسپیکرهایی قرار داده شده است. Envy 34c در ماه آپریل با قیمت ۹۹۹ دلار منتشر می شود. Hp علاوه بر این در حال حاضر به فروش مانیتور کوچک منحنی ۲۷ اینچی با قیمت ۳۹۹ دلار می پردازد.

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*