آخرین مطالب
13
امروز

تماشا کنيد : اولين تريلر رسمي فيلم سينمايي Need for Speed + پشت صحنه

need for speed movie

بالاخره اولین تریلر فیلم سینمایی Need for Speed منتشر شد، تاریخ اکران این فیلم 14 مارس 2014 مطابق 23 اسفندماه 92 اعلام شده.در ادامه توجه شما را به تماشاي اين تريلر و همچنين پشت صحنه هاي از اين فيلم دعوت مي کنيم.با گجت نيوز همراه باشيد.

تا امروز در گجت نيوز تو کار فيلم هاي سينمايي نبوديم اما به دليل ارتباط اين فيلم با بازي need for speed و اهمیت این اون برای طرافدارای این بازی ، امروز با اين خبر در خدمت شما هستيم.

داستان کلی فیلم ظاهرا در مورد راننده ای است با نام Tobey Marshall (با بازی آرون پائول) که به جرم نداشته وارد زندان می شود اما با آزادی دوباره اش و با ترتیب دادن ریس های خیابانی به فکر تصفیه حساب با شرکای سابق و دوستان قدیمی اش می افتد. بازیگرانی مانند ایموژن پوتس (Imogen Poots) دومینیک کوپر (Michael Keaton)، مایکل کیتون (Michael Keaton)، کید کودی (Scott Mescudi)، سعید مالک (Rami Said Malek) از جمله شخصیت های معروف این سینمایی هستند.

در این فیلم تلاش شده تا همانند سری بازی های NFS از انبوهی از سوپرکارها استفاده شود که در این میان مدل هایی مانند مکلارن P1، ویرون سوپراسپرت WRC، سستو المنتو، جی تی ای اسپانو و کونیخزگ آگرا R شاید معروف ترین آنها باشند. آرون پائول (Aaron Paul) هم یک شلبی GT500 دارد.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*