صداهای عجیب در آسمان

صداهای عجیب در آسمان ؛ بررسی کامل پدیده صداهای آسمانی + ویدیو

شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان موجب رعب و وحشت بسیاری از مردم شده است. اما این صدای ترسناک و شیپور مانند را چگونه باید تشریح کرد؟

فکر می‌کنید قربانیان مثلث برمودا هم‌اکنون کجا هستند؟ چه کسی استون‌هنج را بنا کرد؟ چه بلایی بر سر تمدن مایاها آمد؟ آیا یوفوها و موجودات فضایی واقعی هستند؟ به نظر شما بهشت در کجا واقع شده است؟ این‌ها از جمله سوالات بی‌پاسخی هستند که بشر امروز نمی‌تواند هیچ پاسخی برای آن‌ها ارائه کند. اما رویدادهای عجیب و غریب عالم همین‌جا خاتمه نمی‌یابند، چرا که رویدادهای غیرقابل توضیح دنیای اطراف ما، بسیار بیشتر از آن هستند که تصور می‌کنیم.

در تازه‌ترین این رویدادها، شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان تیتر اول بسیاری از رسانه‌های خبری را به خود اختصاص داده است و اخیرا فیلمی در تلگرام دست به دست می‌شود که صداهایی ترسناک و شیپور مانند از آسمان آستارای ایران را در آن می‌توان شنید! در اصل این مسئله شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیاری وجود دارد. به عنوان مثال، ویدیوی زیر مربوط به تاریخ ۲۹ آگوست سال ۲۰۱۳ است که توسط یکی از شهروندان کانادایی ضبط و منتشر شد.

در سال‌های اخیر صداهای اسرارآمیزی از سرتاسر جهان به گوش می‌رسند. برخی از این صداها به اندازه‌ای بلند و ترسناک هستند که صدای دزدگیر اتومبیل‌ها را نیز در می‌آورند! آغاز این روایت عجیب و غریب به دهه قبل بازمی‌گردد. از آن زمان تاکنون، این غرش‌های عجیب و بسیار ترسناک، ساکنین مناطق مختلف جهان را با سوالات بسیاری رو به رو کرده است.

شنیده شدن این صداهای عجیب در آسمان شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیاری را به پا کرد، تا جایی که این پدیده ترس و وحشت بزرگی را به جان مردم انداخت و خواب را از چشمان آن‌ها گرفت. فایل زیر، یکی دیگر از ویدیوهای ضبط شده توسط ساکنین شهر کی‌یف کشور اوکراین است.

ما معمولا در زندگی روزمره خود صداهای بسیاری می‌شنویم. در بسیاری از موارد امکان تشخیص بلادرنگ علت این صداها غیرممکن است، چه بسا اینکه منشا این صداها از فضای خارج از زمین باشد! زمانی که صحبت از شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان نقاط مختلف جهان به میان می‌آید، تنها یک ویژگی در بین آن‌ها مشترک شمرده می‌شود؛ هیچ فردی نمی‌تواند به طور صحیح منشا اصلی صدا را مشخص کند. پدیده‌ای که آن را روایت می‌کنیم، دقیقا چنین ویژگی عجیبی را در خود پنهان کرده است. ویدیوی زیر مربوط به یکی شنوندگان این صدای ترسناک در آسمان شهر بریستول کشور انگلستان است.

آیا شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان نشانه‌ای از آخرالزمان است؟

همزمان با شروع بحث‌های داغ و جنجالی پیرامون این صداهای عجیب در آسمان ، گروه‌های مذهبی مختلف در سراسر جهان این پدیده را به نشانه‌های آخرالزمانی نسبت دادند. واژه «صور» در مجموع ده مرتبه در آیات مختلف قرآن کریم به کار رفته است و در تعریف آن می‌خوانیم که با نواخته شدن «صور اسرافیل»، مقدمات برچیده شدن دنیا آغاز می‌شود.

اسرافیل یکی از چهار فرشته بزرگ الهی به شمار می‌رود و مهم‌ترین وظیفه او «دمیدن در صور» است که در پایان جهان اتفاق می‌افتد. در متون مذهبی آمده که این غرش بسیار بلند و ترسناک، در هر نقطه‌ای از عالم شنیده خواهد شد. بر اساس روایات موجود، نواخته شدن صور اسرافیل سه مرحله دارد که شامل «نفخ فزع»، «نفخ موت» و «نفخ بعث» است. با دمیدن نفخ اول در صور، جهانیان در ترس و وحشت فرو می‌روند و اولین نشانه‌های پایان دنیا پدیدار می‌گردد. در نفخ دوم کلیه موجودات می‌میرند و سرانجام با دمیده شدن نفخ سوم، موجودات عالم برای روز معاد مجددا زنده می‌شوند.

شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان ، سر و صدای بسیاری را در میان جوامع و گروه‌های مذهبی به راه انداخت. برخی از آنان ادعا می‌کنند که صداهایی که اخیرا از آسمان به گوش می‌رسد، ویژگی‌های بسیار مشابهی با وعده‌های آخرالزمانی دارد. این صدای شیپور مانند در این مرحله ترس و وحشت جنبندگان عالم را در پی دارد. از طرفی همانطور که امروزه گزارش می‌شود، شنیده شدن این صدا محدود به نواحی خاصی از جهان نیست و در روزهای گذشته شایعات آن به آسمان ایران نیز راه پیدا کرده است! فایل ویدیویی زیر یکی دیگر از این صداهای ترسناک را به نمایش می‌گذارد که توسط شهروندان هلندی در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافت.

صداهای عجیب و غریب آسمانی، از سراسر قاره‌های زمین به گوش می‌رسند. چندی پیش چنین رویدادی به کشور انگلستان نیز راه یافت. این در حالی‌ است که با گذشت نزدیک به یک دهه هنوز دانشمندان نمی‌توانند دلیل قانع‌کننده‌ای را برای آن بیابند. در طول چند سال گذشته، مردمان بسیاری از سراسر جهان شنیده‌های خود را در قالب فایل‌های ویدیویی در وب‌سایت یوتیوب منتشر کرده‌اند. انتشار پی در پی گزارش‌های مربوط به این پدیده و ناتوان بودن دانشمندان برای ارائه پاسخ‌های منطقی، سبب شد موج عظیمی از گمانه‌زنی‌ها در مورد این صداهای عجیب به راه بیفتد. فایل ویدیویی زیر، مربوط به سال ۲۰۱۲ و ساکنین شهر بتل فورد کانادا است.

نشانه‌های مربوط به این پدیده ترسناک در نوع خود بسیار عجیب است. در برخی موارد شنیده شدن این صداهای عجیب در آسمان منجر به لرزش پنجره‌های خانه می‌شود. مردمانی که تاکنون یک بار در معرض شنیدن چنین صدایی قرار داشته‌اند، برای لحظاتی در بهت و حیرت فرو رفته و از ترس خشکشان زده است! ویدیوی زیر مربوط به شهر کازابلاکا کشور مراکش است.

ویدیوهای مربوط به این غرش ترسناک از سوی ساکنان آلمان، اوکراین، بلاروس، استرالیا و آمریکای شمالی بر روی شبکه‌های اجتماعی بارگذاری می‌شد، تا اینکه در روزهای گذشته، این صدای هولناک در آسمان آستارای ایران نیز نواخته شد و در پی آن موج عظیمی از شایعات و گمانه‌زنی‌ها در شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد.

در ادامه، ویدیوی دیگری نیز از شنیده شدن این صدا در آسمان یزد در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. این شهروند در توضیح پدیده مذکور حین فیلم‌ برداری، ادعا می‌کند صداهای عجیب در آسمان یزد به مدت ۲۰ دقیقه شنیده می‌شدند.

اما واقعیت ماجرا در مورد شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان ایران چیست؟ گفته می‌شود که فیلم اول مربوط به یکی از روستاهای آستارا است. بررسی فیلم مربوط به این پدیده در آسمان آستارای ایران نشان می‌دهد صداهای آن، بسیار به سایر ویدیوهای قدیمی شباهت دارد و به نظر می‌رسد که صداها از آنان استخراج شده و سپس با فایل ویدیویی مذکور ادغام شده‌اند.

فرماندار آستارا نیز رخ دادن چنین پدیده‌ای را که در جریان صدای ترسناکی در منطقه شنیده شده باشد، به کلی رد کرد. رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی متعددی این اخبار را پوشش داده و در تلاش بودند جعلی بودن ویدیوی مربوط به آسمان آستارا را به اطلاع مردم برسانند. در این میان ناگهان ویدیوی دیگری نیز از شنیده شدن این صداها از آسمان یزد بر روی شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

البته طرف بودن یا نبودن با یک شوخی از جانب هموطنان هنوز مشخص نیست، از این جهت قضاوت را بر عهده شما می‌گذاریم. تا اینجا متوجه شدیم ویدیوی صداهای عجیب در آسمان آستارا یک فریب واضح از ویرایش‌های کامپیوتری بوده است، اما در مورد سایر ویدیوها چطور؟ آیا شواهد موجود می‌توانند توضیحی منطقی برای آن‌ها نیز ارائه کنند؟

به طور کلی هیچ توافق روشنی برای این پدیده اعجاب‌آور وجود ندارد. همین امر سبب می‌شود افرادی که این صداها را می‌شنوند، نظرات مختلفی در مورد آن داشته باشند. از این جهت می‌توان گفت هر یک از گروه‌ها و جوامع مذهبی، حداقل برای یک لحظه هم که شده این غرش‌های هولناک را به وقایع آخرالزمان نسبت می‌دهند. مسیحیان بر این عقیده هستند که نواخته شدن این صداهای عجیب در آسمان، در واقع نشانه‌هایی از بازگشت عیسی مسیح و زنده شدن دوباره اوست. مسلمانان بر این عقیده هستند که شنیده شدن چنین صداهای ترسناک در آسمان ، شباهت بسیاری به نشانه‌های ظهور منجی عالم بشریت و فراهم شدن مقدمات روز قیامت دارد. اما جهت‌گیری‌های مذهبی تنها توضیح موجود برای این پدیده نیستند، چرا که قطعا شایعات و گمانه‌زنی‌ها فراتر از این‌ها خواهند بود.

ناسا چه میگوید!

صداهای عجیب در آسمان

حتی اگر در ناکجا آباد ساکن باشید، باز هم این صداها را خواهید شنید. از این جهت به طور قطع می‌توان گفت منشا این صداهای عجیب از آسمان است. آژانس فضایی ناسا در پنهان‌کاری‌ ماموریت‌ها و واقعیت‌های مربوط به دنیای اطراف ما، کارنامه‌ای جنجالی دارد! امروزه گروه‌های مختلفی در سراسر جهان در حال شکل‌گیری هستند که تمامی نظریه‌های آنان با گفته‌های ناسا در تضاد است.

شاید برایتان جالب باشد بدانید امروزه حتی افرادی وجود دارند که ابتدایی‌ترین مسائل دنیای نجوم از جمله کروی بودن زمین را زیر سوال می‌برند! در میان آن‌ها، افراد تحصیل کرده و سرشناسی را هم می‌توان مشاهده کرد. اصل ماجرا بعد از پایان جنگ جهانی دوم و از دوران پیشرفت چشم‌گیر علم و تکنولوژی آغاز شد. امروزه شایعات متعددی از ملاقات بیگانگان از سیاره زمین وجود دارد که ریشه برخی از آن‌ها به دوران جنگ‌های جهانی برمی‌گردد.

بسیاری از مردم جهان، آدولف هیتلر را به عنوان یکی از مرموزترین افراد تاریخ می‌شناسند. به واقع نیز او یکی از مردان اسرارآمیز در تاریخ بشریت بود. اما چه چیزی بیش از همه در مورد او توجه مردم را به خود جلب کرد؟ بسیاری از مردم و گروه‌های طرفدار نظریه توطئه در سراسر جهان عقیده دارند آدولف هیتلر و نازی‌های آلمان، توانسته بودند با موجودات فرازمینی ارتباط برقرار کنند و علوم پیشرفته را از آنان یاد بگیرنذ.

گفته می‌شود پزشکان هم دوره هیتلر توانسته بودند با دستکاری ژنتیکی انسان‌ها، دست به آزمایشاتی ترسناک بزنند. حتی گروه‌هایی نیز وجود دارند که نژاد امروز آلمان‌ها را حاصل اصلاح ژنتیکی نسل‌های قبل توسط پزشکان آلمان نازی می‌دانند. در اینجای بحث، فرض را بر این می‌گیریم در دهه‌های گذشته، گروهی از بیگانگان با سفینه‌های خود به زمین سفر کرده و آلمان‌ها را در جنگ جهانی دوم یاری کرده‌اند.

صداهای عجیب در آسمان

با پایان جنگ جهانی دوم، کلیه اطلاعات مخفی و دستاوردهای شگفت‌انگیز آلمان‌ها در دستان ابرقدرت‌های جهان قرار گرفت. گفته می‌شود بعد از این جریان، آمریکایی‌ها سعی کردهند با فرآیند مهندسی معکوس، تجهیزات پیشرفته بیگانگان را مجددا احیا کنند. چند دهه از این جریان می‌گذرد و ناگهان کشور آمریکا ادعا می‌کند که قادر است رویای سفر به کره ماه را محقق کند.

در پشت پرده این ماجرا، نام یک آژانس دولتی تحت عنوان آژانس فضایی ناسا می‌درخشد. ناسا مسئول مدیریت و اجرای پژوهش‌های تجاری و نظامی در زمینه‌ هوافضای آمریکا است. آن‌ها موفق می‌شوند در جریان ماموریت آپولو، انسان را به کره ماه ببرند و به گفته خودشان، نمونه‌هایی از کره ماه را به زمین بیاورند.

اینجا بود که گروه‌هایی تحت عنوان «نظریه‌پردازان توطئه» شروع به شکل‌گیری کردند، افرادی که در هیچ زمینه‌ای حاضر به پذیرش اظهارات و بیانیه‌های ناسا نبوده و نیستند! نظریه‌پردازان توطئه بر این باورند که آژانس فضایی ناسا در طول تاریخ چند ساله خود، بسیاری از واقعیت‌های علمی را از مردم پنهان ساخته و در برخی موارد آنان را با دروغ‌هایی بزرگ به خورد مردم داده است.

صداهای عجیب در آسمان

به عقیده نظریه‌پردازان توطئه، سفر به کره ماه نیز دروغی بیش نبود و ناسا سعی داشت با نمایش دادن یک مانور قهرمانانه و احتزاز دروغین پرچم آمریکا بر سطح کره ماه، روسیه را در جنگ سرد شکست دهد. در توضیح این موضوع، نظریه‌پردازان توطئه به علل مختلفی اشاره می‌کنند که از جمله آنان می‌توان به شباهت بسیار زیاد سنگ‌های کره ماه به زمین، ویرایش کردن تصاویر انتشار یافته، نمایش دادن غیر واقعی کره زمین از سطح ماه و … اشاره کرد. سابقه فعالیت‌های ناسا امروزه از سوی بسیاری از مردم به عنوان یک لیست دروغین شناخته می‌شود؛ تا جایی که برخی ناسا را مخفف کلمات (Not About Space Anymore) می‌دانند!

با این تفاسیر می‌توان نتیجه گرفت که توضیح احتمالی آژانس فضایی ناسا نیز نتواند درصد بزرگی از مردم را قانع کند. برخی منابع از زبان ناسا می‌گویند که صداهای شنیده شده به علت «انتشارات طبیعی رادیویی» رخ می‌دهد؛ ولی چنین بیانیه‌ای در وب‌سایت رسمی ناسا وجود ندارد. متن زیر در منابع خبری به عنوان بیانیه غیررسمی از ناسا منتشر شده است:

اگر انسان‌ها به جای گوش دارای گیرنده‌های رادیویی بودند، روزانه می‌توانستیم سمفونی‌های بسیاری از سیاره‌مان را بشنویم. دانشمندان این پدیده را با اصطلاحات مختلفی از قبیل «فلوت زدن» می‌شناسند. این صداها همانند موزیک پس زمینه یک فیلم علمی تخیلی هستند؛ با این تفاوت که در اینجا خبری از تخیلات نیست و هرآنچه می‌شنوید واقعی‌ست! این صداها به علت انتشارات رادیویی سیاره زمین به گوش می‌رسند؛ ولی اغلب ما نمی‌توانیم آنان را بشنویم، ولی همواره در اطراف ما حضور دارند!

نظریه توطئه

شنیده شدن صداهای عجیب از آسمان موجب شد که باری دیگر نظریه‌پردازان توطئه ادعای دیرینه خود را تکرار کرده و این بار با قدرت بیشتری ادعای مضحکانه ناسا را بکوبند! از این گذشته، افراد و گروه‌های مختلف از سراسر دنیا حاضر به پذیرش توضیح ناسا نیستند. مخصوصا افرادی که خودشان چنین پدیده‌ای را تجربه کرده‌اند، یقینا مدعی هستند که منشا این صداها به خارج از سیاره زمین تعلق دارد. فایل ویدیویی زیر، در سال ۲۰۱۵ توسط یک شهروند آلمانی تهیه و سپس در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد.

اینجا بود که نظریه‌پردازان توطئه و یوفولوژیست‌ها با رد کردن توضیح منتسب به آژانس فضایی ناسا، سران آن را به ادامه مخفی‌کاری‌ها علیه عموم مردم متهم کردند. آن‌ها بر این باورند که ناسا و بسیاری از مردان تراز اول ابر قدرت‌های جهان، از واقعیت موجودات فضایی مطلع هستند و با جستجوهای بیهوده در سیارات مریخ و یا اقمار اروپا، انسلادوس و … سعی دارند اذهان عموم را از اصلِ ماجرا منحرف کنند. به عقیده آنان، موجودات فضایی وجود دارند و تمدن‌های آنان سال‌هاست که از زمین بازدید می‌کنند. طرفداران نظریه‌های توطئه بر این باورند که سفینه‌های غول‌پیکر موجودات فضایی بارها بر فراز زمین ظاهر شده و تمدن‌های آنان سعی داشته‌اند با نژاد انسان ارتباط برقرار کنند. حتی این دسته از افراد ویدیوهای متعددی را از مشاهدات عینی خود در برخورد با سفینه‌های بیگانگان منتشر می‌کنند، اما ناسا هربار با رد چنین ادعایی، تمامی ویدیوهای این‌چنینی را ساختگی می‌خواند. به هر نحو، طرفداران این نظریه معتقدند که آژانس فضایی ناسا با دروغ‌های متعدد همواره سعی کرده است که واقعیت را از مردم جهان پنهان سازد و توضیح آنان در مورد شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان نیز به هیچ وجه قانع‌کننده نیست. فایل ویدیویی زیر از آسمان کشور بلاروس ضبط و با عنوان «شنیده شدن صدای جهنم از آسمان» منتشر شده است.

پروژه پرتوی آبی یا بلوبیم

صداهای عجیب در آسمان

پروژه پرتوی آبی یا بلوبیم (Project Blue Beam) یکی از شاخه‌های پر رنگ تئوری توطئه است که ادعا می‌کند ناسا با فعالیت‌های خود سعی دارد یک باور کاملا جدید تحت عنوان «دین عصر جدید» و مخالف با باورهای موجود بنا کند. این ادعای جنجالی برای اولین بار توسط سرژ موناست (Serge Monast) مطرح شد و انتشار کتابی تحت عنوان پروژه پرتوی آبی را نیز در پی داشت. طرفداران این نظریه بر این باورند که سرژ موناست و یک روزنامه‌نگار دیگر هردو در سال ۱۹۹۶ ترور شده‌اند. مقامات دولتی ادعا می‌کردند که آنان در این سال به علت حمله قلبی جان باخته‌اند؛ اما شواهد حاکی از واقعیات دیگری بود که بسیاری از مردم از آن بی‌اطلاع هستند. گفته می‌شود که دولت کانادا نیز با ربودن دختر سرژ موناست، سعی داشت از انتشار کتاب پروژه پرتوی آبی جلوگیری کند. موناست بر این عقیده بوده که پروژه پرتوی آبی قطعا تا آغاز سال ۲۰۰۰ به ثمره نشسته و مقدمه‌ای از باورهای جدید ناسا بر اذهان عموم مردم حاکم خواهد شد.

با پذیرش همگانی دین عصر جدید، باورهای سنتی کم‌رنگ شده و همه چیز بر مبنای شواهد به اثبات خواهد رسید. بدین ترتیب حتی اگر روزی نشانه‌هایی از آخرالزمان مشاهده شد، مردم به واقعیت آن شک خواهند کرد؛ چرا که این یکی از اصلی‌ترین نشانه‌های باور جدیدی است که ناسا و حامیان او در اذهان مردم قرار داده‌اند.

در ویدیوهای منتشر شده از پروژه پرتوی آبی، مشاهده می‌شود که امروزه دستاوردهای علمی و تکنولوژیکی می‌توانند واقعیت را در قالب تصاویری غیرواقعی برای ما به نمایش بگذارند. هولوگرام‌های ۷ بعدی بلوبیم (پرتوی آبی) به گونه‌ای هستند که می‌توانند هرچیزی را درست همانند واقعیت برای ناظرین به نمایش بگذارند. برای مثال فایل ویدیویی زیر، یک شهر معلق در آسمان را به نمایش می‌گذارد که در ابتدای کار، تصور می‌شد پنجره‌ای به روی جهان موازی گشوده شده است؛ اما اینگونه نیست! این تصویر عجیب و غریب، در سال ۲۰۱۵ و در آسمان‌ کشور چین مشاهده شد و به عقیده بسیاری از نظریه‌پردازان توطئه، یکی از مهم‌ترین آزمایشات پروژه پرتوی آبی به شمار می‌رود.

همانطور که مشاهده می‌شود، هر چیزی را که تصور کنید می‌توان با این هولوگرام ۷ بعدی شبیه‌سازی کرد. در نسخه‌های اولیه پیش‌نمایش این پروژه، تنها امکان دیدن این هولوگرام‌ها و شنیدن صداهای آنان وجود داشت. اما در نسخه‌های جدیدتر، حتی افراد می‌توانند با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و واکنش آنان را نیز ببینند! فایل ویدیویی بالا نشان می‌دهد که پروژه پرتوی آبی می‌تواند هرچیزی را همچون یک باور و اعتقاد جدید در دل‌های مردم قرار دهد. ممکن است روزی از خواب بیدار شوید و در آسمان نبردی بزرگ را در میان موجودات فضایی و سفینه‌های آنان ببینید! ولی توجه داشته باشید با پروژه پرتوی آبی هرچیزی ممکن است؛ از این جهت نباید سریعا مشاهدات خود را باور کنید.

پروژه هارپ

صداهای عجیب در آسمان

از هارپ (HAARP) چه می‌دانید؟ آیا این پروژه مخوف را می‌توان علت اصلی ایجاد این صداهای عجیب در آسمان به شمار آورد؟ «برنامه پژوهشی یونوسفر فعال با فرکانس بالا» که اصطلاحا هارپ نامیده می‌شود، یک پروژه علمی است که در آن دانشمندان سعی می‌کنند با ایجاد تغییراتی در یونسفر زمین (ناشناخته‌ترین بخش جو زمین) امکان مطالعه بر روی آن را فراهم آورند.

رادارهای هارپ این عمل را با انتشار امواج الکترومغناطیسی با فرکانس بالا اجرا می‌کنند که در پی آن شتاب الکترون‌ها افزایش یافته و افزایش دمای یونسفر زمین را در پی دارد. همزمان با اینکه اولین توضیحات پیرامون این پروژه منتشر شد، شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیاری نیز در مورد آن به راه افتاد که اینجا باز هم نظریه‌پردازان توطئه نقش چشم‌گیری را بازی کرده‌اند.

اصلِ پروژه با هدف برقراری ارتباط زیردریایی‌های مجهز به سلاح اتمی راه‌اندازی شده بود. دولت‌های آمریکا و روسیه در دوران جنگ سرد زیردریایی‌های خود را به درون آب‌ها می‌فرستادند و یکدیگر را از حضور فعال این عرصه آگاه می‌ساختند. با رفتن این زیردریایی‌ها به اعماق آب‌ها، امکان برقراری ارتباط با مشکل مواجه می‌شد و همین امر سبب گردید که پروژه هارپ به عنوان یک راهکار مناسب پیشنهاد شود.

با فروپاشی شوروی، هدف اصلی هارپ کم‌رنگ و کاربردهای دیگری برای آن مطرح شد و امروزه این پروژه بیشتر بر آزمایش‌های علمی تمرکز پیدا کرده است.

اما نظریه‌پردازان توطئه در این باره چه می‌گویند؟ در ابتدای بحث و گمانه‌زنی پیرامون پروژه هارپ، گفته می‌شد که هارپ قادر است زمین‌لرزه‌هایی بسیار بزرگ را در جهان ایجاد کند و یا حتی بر فرآیندهای طبیعی کره زمین از جمله آب و هوا نیز تاثیر بگذارد. هوگو چاوز به عنوان رهبر انقلاب بولیوی در سال ۲۰۱۰ مدعی شد که زلزله هائیتی یکی از اثرات پروژه هارپ بود که دولت آمریکا آن را از روی عمد ایجاد کرده است. حتی یک منبع آگاه روسی، از تلاش دولت آمریکا برای ایجاد یک زلزله بزرگ در ایران گزارش داد که با انجام محاسباتی اشتباه، این زلزله در هائیتی نمایان شد.

اخیرا نیز همزمان با شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان ، شایعات و گمانه‌زنی‌ها پیرامون پروژه هارپ بالا گرفته است. گفته می‌شود که شنیده شدن این صداهای عجیب و غریب از آسمان ، احتمال دارد که حتی به پروژه هارپ نیز مربوط باشد. فایل ویدیویی زیر، مجموعه‌ای از تمامی صداهای عجیب در آسمان است که بیشتر آنان توسط ساکنین ایالات متحده در سال ۲۰۱۱ فیلم‌برداری شده‌اند. در برخی از این ویدیوها، نشانه‌هایی از نورهای عجیب و غریب نیز در آسمان به چشم می‌خورد و برخی از ناظران از لرزش زمین نیز گزارش داده‌اند.

توضیحات احتمالی؟

اگرچه هنوز به طور دقیق از علت اصلی شنیده شدن این صداهای عجیب در آسمان اطلاعاتی در دست نیست، اما شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیار زیادی پیرامون آن وجود دارد. یکی از این احتمالا که چندان طرفداری هم ندارد، فشار اتمسفری است. بر اساس این پیشنهاد، تغییرات و ناهنجاری‌های آب‌وهوایی در اتمسفر زمین موجب تولید چنین صداهای ترسناکی می‌شود. اما بخش وسیعی از شنوندگان این پدیده مرموز، آن را به فعالیت‌های بیگانگان نسبت می‌دهند. آیا این صداها نشانه‌ای از حضور آنان بر روی زمین است؟ در ویدیوی زیر مجموعه‌ای از صداهای عجیب آسمانی در طی سال‌های اخیر برایتان گردآوری شده است.

فعالیت‌های ساختمانی و حرکت قطارها نیز از سایر پیشنهادات مربوط به این صداها هستند که به طور گسترده‌ای رد شده‌اند؛ چرا که اگر این صداها مربوط به فعالیت‌های این چنینی بود، حتما یکی از کارشناسان مربوطه تاگنون توضیحی را در این‌باره ارائه می‌کرد.

با وجود گذشت چند دهه از مطرح شدن پروژه هارپ، هنوز داستان‌های بسیاری در مورد آن وجود دارد. تغییرات و امکانات گسترده کنترل آب‌وهوا از شایع‌ترین ویژگی‌های احتمالی این پروژه است. گزارش‌ها حاکی از آن است که یک نمونه از این صدای شیپور مانند، پیش از وقوع طوفان سندی در نیویورک شنیده شده و مشابه این شواهد در مورد طوفان عظیم فنلاند نیز وجود دارند.

از ملاقات موجودات فضایی گرفته تا پروژه هارپ و یا پرتوی آبی، جهان های موازی و حتی ایده‌های جالب توجه نظریه‌پردازان توطئه و … تماما سعی دارند یک تعریف واقعی از علت شنیده شدن این صداهای عجیب در آسمان را ارائه کنند. با این حال، هنوز واقعیت امر در هاله‌ای از ابهام است.

نظر شما در مورد این صداهای عجیب چیست ؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۳۰ دیدگاه

 1. همگی شاید به تابش زمینه کیهانی آشنائی داشته باشیم. طبق نظریه علمی مه بانگ این تابش زمینه همان نور باقی مانده است که به ذرات مادی تبدیل نشده است و پس از حدود ۴۰۰ هزار سال بعد از وقوع مهبانگ از ماده جدا شده و سراسر کیهان را فرا گرفته است. اگر نگاهی به پدیده رعد و برق بیندازم می بینیم که تخلیه بارهای مثبت و منفی هم برق ایجاد می کنند و هم صوت که آنرا رعد می نامیم. هر دوی این کمیت ها پس از چند لحظه محو میشوند. به همین ترتیب در لحظات اولیه مه بانگ بر اثر برخورد ابرهای کوارکی و ضد کوارکی هم برق ایجاد شده و هم قرش یا رعد. به همراه این ابر ها ، ابرهای الکترونی و پوزیترونی ( ضد الکترون ) هم باعث ایجاد برق و رعد بوده اند. با پایان عصر تخلیه کوارکی و الکترونی و ورود به عصر هسته و ایجاد پلاسمای الکترونی و پروتونی و نوترونی این از میزان شدت برق و رعد کاسته شده و پس از ایجاد اتم های هیدروژن و هلیوم و ابرهای حاصل از تجمع آن اتم ها باز هم از میزان برق و رعد کاسته شده و این کمیت به حد اقل خود رسیده اند که امروز یکی از این دو تابش زمینه توسط تلسکوپ های نوری کشف گردیده که باقی مانده همان برق اولیه می باشد که به ماده تبدیل نشده است. اما تابش پیش زمینه صوتی ( همان رعد باقی مانده ) هنوز کشف نشده است. شاید برای کشف آن به تلسکوپ های صوتی بسیار حساس نیاز داشته باشیم. آن قرش اولیه یا آن آوای بلند از شدت قدرت فریاد هنوز با گذشت حدود ۱۳،۸ میلیارد سال هنوز محو نشده است و مثل تابش پیش زمینه باید قابل رصد باشد. اما مطمعننا شدت آن اینقدر زیاد نخواهد بود که با گوش غیر مسلح روی کره زمین قابل شنیدن باشد. البته در این تئوری که قائل به دو نوع تابش پیش زمینه کیهانی نوری و صوتی است ، یک اشکال فنی وجود دارد و آن اینکه ذرات یا امواج نور میتوانند در خلاء پخش شوند و برای حرکت کردن به حامل مادی نیازی ندارند. اما صوت در خلاء نمی تواند حرکت کند. شاید خود ذرات و امواج نور صوت یا رعد اولیه را با خود به همراه برده باشند. بنابر این می توان تصور کرد که خود تابش پیش زمینه کیهانی دارای دوجنبه صوتی و نوری بطور همزمان باشد و به توان با یک تکنیک بویژه آن دو جنبه را از هم جدا کرد. روان پزشکان بر این عقیده اند که مصرف گانجا یا گراس ( یک نوع تنباکوی سبز ) سبب شنیدن صدا در مغز میشود. لذا کسانیکه این صدا ها را شنیده اند به احتمال زیاد نشئه چنین مواد مخدری بوده اند. من خودم فقط دوبار در طول یک روز ( یک بار ساعت ۹ صبح و یکبار در همان روز حدود ساعت ۷.۵ بعد از ظهر به وقت آلمان ) صدای ” واو ” یا wow ( همان سیگنال معروف که یک منجم آمریکایی به نام جری اِهمان روی نوار چاپ شده با خط قرمز کنار کد دریافتی توسط تلسکوپ رادیویی در رصد خانه دانشگاه اوهایو یادداشت نموده بود ) شنیدم.
  صدا مثل یک نخ باریک صوتی بدون پخش شدن از سقف فرود آمد و در گوش راستم با زاویه ای اندک با خط عمود به سقف فرو رفت و محو گردید.
  آن صوت دقیقا شبیه حالت تعجب و صدای انسان بود اما آیا صدای مرد یا زن بود، نتوانستم تشخیص دهم . اما در آن روز من مطمعنم که نشئه مواد مخدر نبودم، لذا نظریه علم روانپزشکی در مورد شنیدن صدا برایم باور کردنی نیست. کیهان دارای ابعاد غیبی بیشماری می باشد که هنوز توسط علوم تجربی کشف نشده اند. من خودم شخصا به جدائی عالم غیب از عالم واقعیت نیستم بلکه به یکی بودن آن دو عالم. برای مسیح و مهدی و پیروان صدیق آنان احترام قائلم، اما باور من این است که این دو عزیز در این عالم دوباره به ظهور نخواهند رسید بلکه مثل بقیه در عالم بعدی از مادر مجددا متولد خواهند شد و رسالت خود را در سطح بالاتری پیش خواهند گرفت. اما مثل بقیه افراد انسانی آنها هم از جنبه دوم وجودی خود پا به عرصه وجود خواهند گذاشت. در مورد آخرالزمان و یا بر چیده شدن این عالم هم مسیح و هم پیامبر اسلام بی اطلاعی خودرا اعلام داشته و فقط خداوند را از لحظه وقوع آن آگاه دانسته اند. در این رابطه شاید دوست داشته باشید که بدانید، طول عمر کیهان بطور کلی چقدر میباشد ؟ جهت اطلاع خوانندگان گرامی عرض میشود که کیهان حدود ۹۰ میلیارد سال عمر خواهد کرد. از این عمر طولانی حدود ۱۴ میلیارد سال گذشته است و حدود ۷۶ میلیارد ناقابل دیگر باقی مانده است. لذا در مورد آخر زمان خیالتان راحت باشد.

  • صور یا شیپور اسرافیل حدود ۱۳،۸ میلیارد سال پیش طی وقوع مه بانگ بصدا در آمده است. کل کیهان قبل از وقوع مه بانگ بصورت یک جهان معنوی وجود داشته است. آن دنیای معنوی دارای طول عمری بوده است که آنرا میتوان زمان ازل نامید ( ازل به معنای آغاز نیست ). محتوای آن جهان معنوی در لحظات آخر عمر خود بر اثر انقباض زمانمکان نسبی در مرکز جهان در چهار چوب مکان مطلق به یک نقطه بسیار ریز و چگال و داغ تبدیل شده است و سپس انبساط یافته است و به کیهان مادی امروز تبدیل شده است. بنا بر این به صدا در آمدن صور اسرافیل یا قرش عظیم مه بانگ دو نشان دارد، یکی نشان دهنده پایان آن جهان معنوی اولیه و دیگری نشان دهنده آغاز جهان فعلی. این آوای بلند برای زندگی اولیه پایان بوده و برای زندگی فعلی آغاز. بنابر این شیپور اسرافیل انگار دو بار پشت سر هم نواخته شده است اما فاصله زمانی آن دو آنقدر به هم نزدیک بوده است ( ۱۰ بتوان منهای ۴۳ ثانیه که به زمان پلانک معروف است ) که میتوان تصور کرد که هر دو صدا بطور همزمان رخ داده باشند. طوریکه آغاز آن لحظه بسیار کوتاه پایان زندگی معنوی و انتهای آن شروع زندگی مادی بوده باشد. این زمانی که در حال حاظر در آن به سر می بریم ، زمان ازل نیست بلکه زمان ابد می باشد. زمان ابد هم پایان خاص خود را دارد. متاسفانه حکیمان دینی تاکنون موفق نشده اند تعاریف روشن و معقولی را از این دو زمان ارائه دهند. معمولا حکیمان و عالِمان دینی این دو زمان را از صفات خداوند می پندارند و زمان واقعی در طبیعت را ظهور یا نزول آن دو زمان می دانند که این پنداشت به نظر من اشتباه می باشد و زمان واقعی در طبیعت هیچگونه ربطی به این دو زمان ندارند. زمان ازل فقط طول عمر جهان های معنوی بوده و زمان ابد طول عمر جهان های مادی. این دو زمان هرکدام دارای آغاز و پایان می باشند. غیر از این دو مفهوم ، با مفاهیم دیگری هم آشنا هستیم که معروف به بیزمانی و بیمکانی هستند و ادیان آنها را هم از صفات خداوند می نامند. میتوان یا کمال اطمینان و خیال راحت باور داشت که آغاز زمان ازل مطابق با پایان یافتن حالت بیزمانی خداوند میباشد. و نزول آن حالت مطابق با خلقت جهان های معنوی. زمان های ازل همگی دارای یک طول مساوی می باشند و در همه جهان های معنوی فقط یک زمان ازل وجود دارد. و آن به این معنا که همه جهان های معنوی در چهار چوب مطلق مکانی خود یکباره به جهان های مادی نزول می کنند و نه بصورت مرحله ای. اما زمان های ابدی دارای طول های مختلفی هستند و هفت نوع. به این معنا که پس از پایان یافتن یک زمان ابد، زمان ابد بعدی آغاز میگردد و جهان های مادی یکباره به جهان های معنوی تبدیل نخواهند شد بلکه مرحله به مرحله به وقوع می پیوندند و پدیده تکامل در محتوای جهان های مادی ادامه خواهد یافت تا در عالم نهایی یا هفتم کل کیهان و به همراه آن، انسان به کمال مطلق برسد که همان رجعت به خداوند نام دارد. بنا بر این رجعت به خداوند به معنای طی فواصل مکانی نیست بلکه ارتقاء یافتن یا صعود از حالتی به حالتی بر تر و آنهم در سر جای خود یعنی در چهار چوب مطلق مکانی خود. این تصویر برای همه جهان ها صادق است، لذا آیه شریفه اِنا الله و اِنا الیه راجعون به معنای ترک این جهان پس از مرگ و وصل و قربت به حق تعالی در جهان دیگر نیست بلکه در همین جهان می باشد. جهان ها در سر جای خود بر اثر وقوع مه بانگ های متوالی بار ها از نوع ایجاد میشوند و نوسازی میگردند که آن حالت نهای ایجاد شود.بنابر این تصویری که ادیان از ایجاد عالم آخرت و رستاخیز مردگان و تجمع آنان در صحرای محشر و بر قراری دادگاه عدل الاهی و دریافت نامه اعمال به دست چپ و راست و پس از آن عبور از روی پل صراط و الا آخر حقیقت ندارد. خداوند متعال ما انسان ها را این طوری بسوی حالت اولیه خود ( خوبی ، زیبایی ، عشق و رحمت ، دانش و قدرت مطلق ) خویش ارتقاء میدهد و نه آنطوریکه در کتب دینی مخصوصا قرآن کریم و مجید تصویر و شرح آن رفته است. از همین بدن هایی که در حال حاظر داریم، زیباترین و بی نقص ترین بدن ها ایجاد خواهند شد و روح و روان و جان هم به همراه آن. عالم نهائی و یا عالم هفتم دارای بلند ترین طول عمر خواهد بود اما آن عالم هم پایان پذیر است و پس از آن آخرین زمان ابد به پایان خواهد رسید و عوالم معنوی و زمان ازل دوباره آغاز خواهند گردید. پس از پایان زندگی در عالم های معنوی ، زمان ازل دو باره به حالت بیزمانی خواهد رسید و پس از آن ( حالت بیزمانی چقدر طول خواهد کشید ؟ ما انسان ها هیچگونه تصور روشنی از آن حالت نمیتوانیم داشته باشیم که جزو مبهم ترین حالات وجود خود خداوند می باشد ) دو باره نزول به جهان های معنوی و سپس نزول آنها به جهان های مادی دو باره آغاز خواهد شد. اما عالم های هفتگانه هیچگاه بصورت عالم های هفتگانه قبلی تکرار نخواهند شد بلکه همیشه در سطحی تکامل یافته تر از حالت قبلی و الا آخر . این چرخ گردون هرگز پایان نخواهد یافت. صور اسرافیل همیشه در لحظات پایانی به هنگام وقوع مه بانگ های متوالی نواخته خواهد شد و آنهم در قالب رعد و برق مه بانگ ها. ۷۶ میلیارد سال دیگر در پیش داریم که بساط کیهان فعلی برچیده شود و کیهان بعدی آغاز گردد. لذا با شنیدن صدا ها خیال خودرا نگران نکنید.نکته بسیار جالبی در قالب یک راز وجود دارد که بهتر است از آن آگاه باشیم. پس از مرگ ، ضمیر خود آگاه مختل می شود طوریکه گذر زمان را نمیتوانیم تشخیص دهیم، لذا چه یک ثانیه و چه ۹۰ میلیارد سال. پس از مرگ این زمان بسیار طولانی برایمان به یک لحظه تبدیل میشود. به این معنا که فاصله بین لحظه مرگ و لحظه تولد دیگر در عالم بعدی به اندازه یک پلک چشم به هم زدن خواهد بود. درک زمان فقط برای زندگان امکان پذیر است و نه برای مردگان. مطمعن باشیم که پس از مرگ ، نه جان ، نه روح و نه روان هیچکدام از تن مان جدا نمی شوند. در تولد های بعدی در وجودمان دوباره ایجاد میشوند و آنهم نه بصورت حلول. وقوع متوالی مه بانگ ها و نحوه اجرای طرح خلقت و آفرینش توسط خداوند از پیش بطور مطلق طراحی گردیده است و خداوند هرگز و هیچگاه در کار خلقت و آفرینش دخالت دیگری نمیکند غیر از حاکمیت قوانین طبیعت و زنجیره علت معلول که این ها هم چیزی نیستند غیر از تصمیمات و خواست او. بنابر این در خارج از چهار چوب قوانین طبیعت و زنجیره علت و معلول هیچ معجزه ای به وقوع نمی پیوندد و هیچ گونه دعایی مستجاب نمی گردد. مگر اینکه خداوند وقوع معجزات و اجابت بعضی دعا ها را از پیش در طرح مطلق تعیین کرده باشد. امیدوارم که سر خواننده گرامی را بدرد نیاورده باشم.

 2. سلام دوستان
  من کارهای عرفانی فراوان کردم و تجربیات باور نکردنی دارم در بعضی از اوقات صداهای بسیار عجیبی می‌شنوم و در طول این سی ، چهل ساله شاید چندین مرتبه اینگونه صداها را در مکانهای خاص ولی نه با این نت و هارمونی بلکه بسیار وحشتناکتر شنیده‌ام !!!!!
  یکی از خاطرات من این بود که سر صبح قبل از سحر بعد از نماز رفتم حیاط و و با دلشکستگی فراوان برای حکومتیانی که مرا ایزاء و اذیت فراوان کرده بودند بدترین و سخی‌ترین نفرین نامه‌ها را شروع به خواندن کردم در حالیکه روی تخت چوبی زیر درخت توت و به نشسته بودم و هوا داشت گرگ ومیش میشد ناگاه تخت چوبی و پشتیها بشدت شروع به لرزیدن کرد منکه وحشت زده شده بودم فکر کردم زلزله آمده ولی زمین کاملا ساکن بود و درختان بشدت تکان میخوردند ناگاه بالای یر خود بر فراز درخت توت عظیم پانزده متری نگاه کردم دیدم یک پرنده انسان نمای بسیار بزرگتر از خود درخت ، سیاه و ظلمانی از بالای درخت توت بال زد و در فراز آسمان غیب شد در آن روز تا هفته‌ها از هیبت این موجود عجیب مبهوت و وحشت زده بودم ، با اینکه

 3. مدتی نگذشت که بررسی صحت این ویدئوها از طرف افراد شکاک آغاز شد. آنالیزهای اولیه جعلی بودن اکثر این ویدئوها را نشان می‌داد. صدای مربوط به تعدادی از این کلیپ‌ها، کاملا مشابه صدای صحنه‌ای از فیلم Red State 2011 بود و تعداد دیگری از کلیپ‌ها هم صداهایی از صحنه‌ی حمله‌ی فضایی‌های سه‌پا در فیلم War Of The Worlds را بر روی یک تصویر متفاوت مونتاژ کرده بودند. برخی از این ویدئوها صداهایی مربوط به کارخانجات بود و برخی واقعا از ساز ترومپت استفاده کرده بودند!

  نتیجه این بود که احتمالا اغلب این ویدئوها ساختگی و جعلی هستند. هر چند که نمی‌توانیم به یقین این ادعا را در مورد همه‌ی ویدئوها بکار بریم. ولی این موضوع جای تامل داشت که چرا انتشار این ویدئوها دقیقا بعد از اکران فیلم Red State آغاز شده بود؟ در سکانسی از این فیلم، صدای آزاردهنده و بسیار بلند ترومپت از آسمان شنیده می‌شود. دقیقا مشابه ویدئوهای یوتیوب! شنیدن چنین صداهایی تا قبل از سال ۲۰۱۱ گزارش نشده بود و بعد از انتشار اولین ویدئو و محبوب شدن این کلیپ و درآمدزایی آن برای منتشر کننده، سیل عظیمی از این ویدئوها شروع به انتشار کرد. ظاهرا همه سعی داشتند که سهمی در این بازار جدید داشته باشند. تا کنون ده‌ها ویدئو از کانادا، اوکراین، امریکا، آلمان و … در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

 4. با سلام ،من خودم چند سالی میشه که صداهای عجیب از آسمان شهرمون ک در غرب کشور هست می‌شنوم ولی صدای با فرکانس پایین ولی چندوقتی هست ک صدا خیلی شدید شده ک بعدش باعث تغییرات جوی میشه ولی قبلاً با فرکانس پایین تر بود باعث تغییرات جوی نمیشد

 5. سلام با توجه به اینکه صور بعد از اتمام حکومت مهدی انجام می شود صور اول که همم مردند سوره واقعه چهل سال باران می اید تا زمین کاملا خیس شود علت اینکه چرا چهل شاید تکامل انسان یاشد بعد صور دوم زنده شدن همه می باشد بدن ها از حالت مثالی بحالت واقعی در می ایند اما اینکه چگونه و به چه سنی معلوم نیست عده ای می گویند معاد جسمانی نیست روحانی است اما طبق قرآن هردو است اما راجبه صدا این کار انسان نیست در مورد موجودات خلقت ما هفت موجود زنده داریم در کائنات هستند انسان جن گیاهان جانوران فرشتگان دو نوع دیگر بنام موجودات فضایی هستند که بسیار با هوش تر از انسان هستند یکی نوع انها مثل جن قابل رویت نیستند اگر هم باشند مثل شبح هستند یکی دیگر قابل رویت رنگ نقره ای یا خاکستری به زمین امده انسانهای زیادی هم دزیده شدند حتی در برمودا مقر دارند. کریون دومین قدرت خداست و انسان مهمترین مخلوق خداست کتابی هست بنام پایان عمر نویسنده ان خارجی موجودات فضایی هستند و می خواهند با انسان ارتباط برقرار کنند دولت امریکا قبول کرده ولی انها پیشنهادی دادند که قابل قبول نبود.

 6. کل نظرات رو خوندم ولی دوست عزیز احمد دقیقن درست میگه کلیپها همه ساختگی هستند و صداها تکراری کاملا تکراری نوت به نوت . البته صدای کلیپ اولیه در اوکراین از روی سکانسی از یک فیلم بنام red state برداشته شده حتی صدای یه قناری توی تمام کلیپا تکرار میشه :دی . در مورد دوستانی که خودشون این صدا رو شنیدن بگم که بنده هم پارسال که این فیلم هارو دیدم تا چندیدن روز این صدارو توی اسمان در زمان خلوتی شهر توی شب یا دم صبح میشنیدم این یک تصور مغزی هست یه خطای شنیداری درگوش داخلی مثل خطای دید در چشم بعد یک هفته که بیخیال شدم دیگه نشنیدم الان بعد یکسال دوباره که این فیلمارو دیدم توی خلوت این صداهارو از اسمان میشنوم ،دیدی وقتی از عروسی برمیگردی تا چند ساعت اهنگا تو گوشت ریپلی میشن همونه این کاملا طبیعیه و از جانب خطای مغز خود افراد هست بهش فکر نکنید نمیشنوید . افرادی هم که این فیلم هارو میکس کردند حتما یا هدف سازمانیافته داشتن یا مریض بودن شوخی کنن. اما بقیه دیدگاهای دوستان در مورد توطئه ابرقدرت ها نظر خودمم بوده از مدتها پیش

 7. کل نظرات رو خوندم ولی دوست عزیز احمد دقیقن درست میگه کلیپها همه ساختگی هستند و صداها تکراری کاملا تکراری نوت به نوت . البته صدای کلیپ اولیه در اوکراین از روی سکانسی از یک فیلم بنام red state برداشته شده حتی صدای یه قناری توی تمام کلیپا تکرار میشه :دی . در مورد دوستانی که خودشون این صدا رو شنیدن بگم که بنده هم پارسال که این فیلم هارو دیدم تا چندیدن روز این صدارو توی اسمان در زمان خلوتی شهر توی شب یا دم صبح میشنیدم این یک تصور مغزی هست یه خطای شنیداری درگوش داخلی مثل خطای دید در چشم بعد یک هفته که بیخیال شدم دیگه نشنیدم الان بعد یکسال دوباره که این فیلمارو دیدم توی خلوت این صداهارو از اسمان میشنوم ، این کاملا طبیعیه و از جانب خطای مغز خود افراد هست بهش فکر نکنید نمیشنوید . افرادی هم که این فیلم هارو میکس کردند حتما یا هدف سازمانیافته داشتن یا مریض بودن شوخی کنن.

 8. امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۸.mar.2019
  از ساعت حدودا ۶ صبح من این صدا رو تو اسمون تهران دارم میشنوم البته خیلی ضعیف هست ولی چون بارها تکرار شد کنجکاو شدم راجعبش تحقیق کنم، در یه فایل صوتی ضبط هم کردم چون صدا ضعیف هست مجبور شدم با دسیبل بالا ظبط کنم که شنیده بشه لطفا اگر کسی شنیده به منم خبر بده که فکر نکنم تنهایی شنیدم

 9. سلام دوستان الان که این متن رو مینویسم دقیقا دو ساعته که از شنیدن این صدای مرموز میگزره او از اون موقع تو سایتها دارم میگردم تا یه علت قانع کننده پیدا کنم.ساعت هفت عصر از سرکار میومدم خونه انقدر صدا زیاد و واضح بود نمیتونستم سوئیچ رو پیدا کنم در ماشین رو باز کنم.واقعا چشمام پر اشک شد .ترسیدم.گفتم شاید صدا از کارخانه های اطراف باشه چون محل کارم تو شهرک صنعتی زرندیه است ولی از شهرک زدم بیرون و رفتم یه جای خلوت.دقت که کردم حس کردم صدا از حرکت ابر هاست.توجه کنید تو کلیپها همه جا هوا ابریه .فکر کنم یه سری ابرهای خاصی موقع حرکت این صدا رو ایجاد میکنن.شاید یه چی مثل رعد و برق .ولی امید وارم خدا به همه آدما به خصوص قشر ضعیف جامعه رحم کنه چون هر اتفاقی بیفته اولین کسایی که زیر دست و پا له میشن ما ضعیف ها هستیم.سرمایه دارا پول دارن نجات پیدا میکنن مثل فیلم آخر الزمانی ۲۰۱۲.اگه کسی نظر یا انتقادی در مورد متن من داره بگه……۹۷/۸/۱۲شنبه

 10. من با دوستام قرار گذاشتم بریم فضا و صدای موجودات فضایی رو در بیاریم.

 11. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله سلم: یا حرف خیر بگویید یا سکوت کنید.
  منم میگم یا نظر خوب و مستند بدین یا نظر ندین. دوستانی که میگن ممکنه شیپور اسرافیل باشه گویا فقط اسمی از آن شیپور شنیده اند. همین. آخه اگه شیپور اسرافیل بود که همه موجودات زمین بر اثر صدای آن میمردند. مگر قرآن را نخوانده اید؟:

  الزمر
  وَنُفِخَ فِی الصُّورِ فَصَعِقَ مَن فِی السَّمَاوَاتِ وَمَن فِی الْأَرْضِ إِلَّا مَن شَاءَ اللَّهُ ثُمَّ نُفِخَ فِیهِ أُخْرَىٰ فَإِذَا هُمْ قِیَامٌ یَنظُرُونَ
  ﻭ ﺩﺭ ﺻﻮﺭ ﺩﻣﻴﺪﻩ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ ، ﭘﺲ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﻫﺎ ﻭ ﺯﻣﻴﻦ ﺍﺳﺖ ﻣﻰ ﻣﻴﺮﺩ ، ﻣﮕﺮ ﻛﺴﻲ ﺭﺍ ﻛﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ، ﺁﻥ ﮔﺎﻩ ﺑﺎﺭ ﺩﻳﮕﺮ ﺩﺭ ﺻﻮﺭ ﺩﻣﻴﺪﻩ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ ، ﻧﺎﮔﺎﻩ ﻫﻤﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﺮ ﭘﺎﻱ ﺍﻳﺴﺘﺎﺩﻩ [ ﻣﺎﺕ ﻭ ﻣﺒﻬﻮﺕ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺳﻮ ] ﻣﻰ ﻧﮕﺮﻧﺪ [ ﻛﻪ ﺳﺮﺍﻧﺠﺎم ﻛﺎﺭﺷﺎﻥ ﭼﻪ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ! ](۶٨)

  نه اینکه یه عده ای تو یه جایی یه صدایی بشنوند و هیچ کشته ای نده؟!!!

  اندکی فکر….لطفا

 12. با سلام
  اینکه واقعی هست یانه چون تو خیلی کشورها شنیده شد احتمال زیاد واقعیه ولی نمیفهمم چرا تمام رسانه ها حتی ایران سعی در سرپوش گذاشتن روی این قضیه رو داره اگه نشانه های ظهور باشه یا صور اسرافیل همه باید بشنوند نه یه عده وای دوستان فکرش و میکنم خیلی دنیا ترسناکه چرا خدا مارو افرید حالا باید بمیریم و بعد زنده بشیم و بعد بریم جهنم کلیم این وسطا ویبره بزنیم نمیفهمم کسی فهمید به منم خبر بده ممنون

 13. سلام به همه باور کنید من دیروز همین صدا رو توی شهر قم شنیدم ساعت یازده صبح بخدا دروغ نمیگم باور کنید

 14. تابلوس که اینا کار امریکاس اخه کی تو ایران در سرتاسر ایران اینجوری زلزله داشتیم

 15. احتمال خیلی زیاد هارپه . امریکا با پروژه هارپ با ما داره جنگ میکنه و خودمون بی خبریم.طوفان شدید تهران که با قرمز شدن اسمان همراه بود . ایجاد هارپ تو خلیج فارس و سوخته شدن بسیاری از موجودات آبزی.زلزله کرمانشاه که خیلی کشته داد.خشکسالی در کشور نیز احتمال هارپ بودنو داره.این همه نگرانانرژی هسته ای ما هستن چرا چون هارپ روش اثر بزاره لو میرن.باید از دستگاه های هارپ کشور ها بازدید و نظارت شه مخصوصا امریکا

 16. شاید من خودم تا نشنوم باور نکنم اما مسئله ای که هست اینه که چرا در همه فیلم ها محیط خلوته و فقط یک نفر در حال فیلم گرفتن چون اگه واقعا صدایی باشه باید همه مردم از خونه هاشون بریزن بیرون کسانی که توی خیابون هستن همه سردرگم و مضطرب باشن چون واقعا شنیدن چنین صدایی از منبع نامعلوم ترسناکه ولی اگر تمام این فیلم ها واقعی باشن اصلا نمیشه قضاوت کرد که حقیقتا علت صدا ها چیه
  چون ناسا و دولت امریکا و سازمان های جاسوسی
  هم حقیقت ها رو درباره موجودات ناشناخته پنهان میکنن
  هم خودشون پدیده هایی رو ایجاد میکنن که باعث وحشت عمومی بشه و مردم رو با چیزایی مثل این سرگرم موجودات فضایی میکنن
  پس نمیشه نتیجه گیری درستی درباره علت این صدا ها البته اگر واقعی باشن داشت

 17. پخش شدن صدا در خلع شباهت زیادی به حرکت موج است. به نظر میرسه صدا ها همه شبیه صدای حرکت ماهواره هاست و فاصله ای که زمین از ماهواره ها داره خیلی خیلی بیشتره. احتمال اینکه صدا ها از ماهواره ها بشه . چون زمانیکه ماهواره به مکان تعیین شده میرسه می ایسته و به طرف زمین میچرخه که تو خلع کار ساده ای نیست و تا صدای چرخش به جایی برسه عین موج حرکت میکنه و بزرگتر و بزرگتر میشه به نظر میرسه به ردیف ماهواره هایی که فرستاده شده فعلا صدا هارو شنیدن .چون از جایی که پرتاب شده بازتابش اونجا میرسه زمین گرده نمیشه که مال ایران و امریکا بشنوه.

 18. سلام.من همین الان صدای شنیده شده از آسمان اصفهان رو دیدم و کاملا مشخص بود که صدای حرف زدن یه انسانه و گاهی هم صدای خنده.کاشف به عمل اومد که صدارو از یه کلیپ که یه نفر داره با یکی دیگه شوخی میکنه برداشتن.توی آپارات هست این کلیپ.
  ولی بازهم یه سوال وجود داره!چه دلیلی واسه ساختن اینجور کلیپا و شایعه پردازی ها وجود داره؟
  تا حالا به این فکر کردین که شاید بعضی از این صداها که تو کشورهای مختلف شنیده شده،واقعیت داشته باشه و بعدها کسانی با ساختن کلیپ های مشابه و در نهایت با اثبات شدن شایعه بودن این داستان سعی دارن کاری کنن که مردم باور کنن همه اینها شایعه ای بیش نبوده!وقتی که دروغ بودن یکی از این کلیپها بهتون ثابت بشه چه فکری میکنید؟؟؟معلومه.مسلما فکر میکنید تمام این کلیپ ها ساختگی بوده و صداگذاری ای بیش نبوده.
  ایم لینک کلیپ صدای عجیب در آسمان اصفهان و اثبات ساختگی بودن آن…..
  https://www.aparat.com/v/Iw8RF

 19. سلام

  متاسفانه هیچکدام از این فیلم ها دانلود نشدن

  لطفا بررسی بفرمائید

 20. با سلام و عرض ادب من کاری به صداهای تو ایران ندارم ولی ویدیوهای خارجی چرا تو همه کلیپها صدایه بلبل هم شنیده میشه اونم درست هم زمان با صدای آسمون پس نتیجه میگیریم این صدا ها همشون یک صدا هستن یعنی تمام ویدیوها با یک صدا ضبط شدن

 21. سلام به همه.
  پدرم میگفت که حدود ۲۵سال پیش که فک میکنم میشه مطمئن شد که ابرقدرت ها هم توانایی ساخت یوفو های آنچنانی نداشتن بالای روستای خودشون یعنی جعفرآباد مغان در شمال اردبیل یه یوفو دیدن که به قدری بزرگ بوده که کل آسمون روستا رو گرفته بوده و نور های متعددی داشته که بعد از ساعت ها کم کم دور تر شده و تبدیل به یه نقطه شده .

 22. سلام :خدا به آدم قدرت تفکر داده فقط یکم فک کنید از دست انسان هرچی برمیاد،هدف اینا همینه میخوان مارو بترسونن اگه قرارباشه خدا کاری کنه،میکنه خاله بازی درنمیاره هرازگاهی یه صدا دربیاد بگن از اسمونه خدا بهمون اخطارداد. اون بالا یکی هست که از رگ گردنمون هم بهمون نزدیکتره خودش هوامونو داره نگران نباشید.

 23. سلام.خسته نباشید من پاکدشت میشینم.ساعت پنج و ده دقیقه بعد ازظهربود این صداروشنیدم پسرم ازمدرسه اومد گفتم مامان فوتبال بوده فکنم برنده شدن ایرانیا همش دارن شیپور میزنن پسرم گفت ن فوتبال ک نبوده فکردم طرفداراشونن دارن شیپور میزنن دقیقا همین صدا بود

 24. سلام
  به نظر من ناسا قصد داره طی یک پروژه ای سیحه آسمانی که از نشانه های ظهور هست رو در آسمان هم زمان برای تمام جهانیان ایجاد کنه چگونگی را نمی دانم اما احتمال این هست که یک پروژه ی عظیم شیطانی سعی داره امام زمان تقلبی ایجاد کنه و ۵ نشانه را به واقعیت بپیوندانه تا امام زمانی که خودشون دوست دارند ظهور کنه و اونطور که خودشون میخواد جهان رو اداره کنه ابلهانه هست نظریه هست اما من مطمئنم سعی میکنند که با اعتقادات مهدی باوران بازی کنند که خداوند دانا وتوانا میداند چه بلایی سر جاهلان و مشرکین بیاورد
  اگر این صداها هم واقعی باشند بدون تحقیق و پرس و جو نباید ساده پذیرفت انشاالله که از نشانه های آخرالزمان و ظهور باشند

  • مگه ناسا بیکاره مثل تو.مفسد فی ارض.

  • داداش راست میگی ببینید من مدهبی نیستم اما حدود ۱۳ سال پیش توی کتاب خانه مدرسه خودمان که قدیمی و کتاب هم کم داشت با کتابی به اسم نشانه های اخر زمان اشنا شدم خیلی جذبش شدم خیلی نشونه هاش رو خوندم به خدای یکتا قسم نشونه ها توی ذهنم بود اما چند سال نگذشت که دیدم دونه دونه پیش گویی ها به ترتیب داره انجام میشه قیام کشور های عربی سوریه و داعش یمن و قحطی و سینمایی خالی وود که همش راجب آخر زمان فیلم میسازه و تمام ذهن ها داره آماده فکر کردن به آخر زمان میشه و یه عالمه حدیث که سندش مال ۱۳۰۰ سال پیش هست و تقریبا الان و چند سال بعد رو خیلی حرفه ای توصیف کرده واقعا منو متحیر کرد و فعلا یکی از علاقه هام شده بحث ظهور پیگیرشم واقعا جذاب هست

  • سلام،،دوست عزیز ،آقای مهدی ،من تمام نظرات رو خوندم و فقط یه نفر رو دیدم که اشاره به اصل موضوع کرد و اونم شما بودین…حرف شما کاملا درسته و امیدوارم تو راهتون موفق باشین.

 25. از این که این صدا ها حقیقت داشته باشه یا نه خدا بهتر از همه میدونه …
  به نظر من فقط صدا گذاریه و توی تونل هم میشه این صدا ها رو شنید و با برنامه میشه سرعت پخش صدا و اهنگ رو کم و زیاد کرد و رو هر فیلمی که میخای میتونی بزاری …
  اگه هم حقیقت داشته باشه و این صدا ها نشونه از اخر و زمان میدن که بازم الهی هزار هزار هزار مرتبه شکر …..

 26. صدای فرشته هاست دارن هشدارمیدن

  • نه معلوم نیست آخه آخر زمان که میشه جبه شیطان باران طوفان رعد و برق زلزله و حرکت ابر ها رو انجام میدن و مردم رو به سمت خود دعوت میکنند و اونایی که ضعیف ایمان باشند فریب میخورند داداش دجال که بیاد حتی مرده زنده میکنه و در یک لحظه رهگذار رو به بهشت تبدیل میکنه بدون دست زدن فقط میگه سیز شو ب بار باران این قدرت رو خدا به دجال داده تا امتحان کنه و شیطانی ها رو ببره و قبل دجال جبه شیطان پول و اقتصاد و قدرت رو توی دست داره که آمریکا پول داره ولی داره تلاش میکنه فقر و قحطی رو بیاره که مردم برده اش بشن

 27. اوووو مای گاد بخدا دیوانه شدم
  هرچی که هستن من که خیلی دوس دارم مربوط ب اخرالزمان باشن
  فکر کنم اکثر مردم همین خواسته یا ارزوشون باشه چون بشر با تمام پیشرفت هایی که داشته و داره و روز به روز خواهد داشت زندگی در این دنیا براش تکراری شده و همه میدونن روزی خواهند مرد برای همین امید دارن تا قبل از مرگ چیزایی ببینن که وجود خدا و دنیایی ابدی و … براشون ثابت بشه تا با خیالی راحت بمرین
  کسانی هم ک این خواستشون نباشه قطعا کارایی کردن ک با وجود خدا مشکل دارن
  امیدوارم نظر خوبی داده باشم

  • سلام برادر عزیز و جوان و اهل پژوهش عنایت بفرمائید خدا با نهایت علمی و عدالت و رحمت و لطف و بنده نوازی که داره پس نمیاد کاری کنه که فقط مردم آخر زمان براشون و خدا و اون دنیا ثابت بشه و با خیال راحت بمیرند
   خدا که قربونش برم راه زیادی گذاشته خوبه که پیامبر یهودی مسیحی و اسلام این همه پیرو دارند پس جای تفکر داره که وقتی مثلا پیامبر اسلام ص بیش از یک میلیارد طرف دار دارند ببینیم چطور خدا رو اثبات کرده خب ایشون که بدون دلیل نیومدن بگن آقا بلند شید این خدایی که میگم رو بپرستید و باهاش ارتباط برقرار کنید پس هم پیامبر دلیل علمی و منطقی و فلسفی آورده و توی قرآن خداوند مهربان و صاحب علم می‌فرمائید من را با دلیل و علم و تحقیق پیدا کنید و ایمان بیاورید پس ببینید ریگی توی کفشش نیست برای مثال شعبده باز که با یه تکنیک ما را گول میزند و در حقیقت با پنهان کاری فریب میدهد حتی به سوالات جواب نمیدهد به وسایل دست زدن نمی گذارد و… چون میدونه لو میره ولی خدا میگه اگه تو یه قدم برای آشنایی و پیدا کردنم برداری من صد قدم میام ( یعنی راه رو نشون میدم و منظور از صد یعنی خیلی زیاد ) پس خدایی کار آدم عاقل نیست که مغزش توی تجارت و کار و کاسبی کار میکنه توی معامله این دنیا و اون دنیا کار نکنه که نا داریم کار میکنیم برای ساختن خود مون برای دنیایی ابد ما الان توی دنیایی رحم هستیم هروقت هرکس ۹ ماهش کامل شود متولد میشد تازه چشم و گوش باز میکنه

  • کاملا حق با شماست کاش آخرالزمان بشه و راحت بشیم از این زندگی

 28. بله درسته من خودم این صدا هارو شنیدم ساعت ۱۱شب در اذربایجان شرقی.درست شبیه صدای شیپور بود بعدشم به صدای دیگه ای تبدیل شد مثل صدای ماشین که از اسمون میومد

 29. با سلام
  من خودم در شیراز با چندتن از دوستان یک یوفا را دیدیم ساعت ۹شب بود تا چند دقیقه فقط دهانمان باز مانده بود از اینکه چیزی را که میبینیم درسته یا نه که فردای همان روز در روزنامه های خودمان اشاره به این قضیه کردند من خوشحال هستم که یک یوفا را دیدم شاید هرگز دیگر چنین چیزی نبینم
  احتمال دارد که این صداها مربوط به آنها باشد

 30. با سلام و احترام حضور محترم خوانندگان عزیز
  اینکه یک تصویر بگیری با موبایلت یا دوربین فیلم برداری و صدا گذاری کنی یکی از راحت ترین کارهایی است که میشود انجام داد. پس نتیجه میگیریم که احتمال اینکه این تصاویر صحت داشته باشه بسیار کمه.
  از طرفی چون خودما هم ندیدیم و نشنیدیم نمیشود به طور قطع گفت که این موضوع کاملا هم دروغ باشه.
  من خودم یادمه تو مدرسه وقتی میز و صندلی را کف کلاس میکشیدیم این صدا را میداد .(البته نمیخواهم فرافکنی کنم )
  اما اینکه ما شناخت جامع و کاملی از جهان هستی نداریم(منظورم از ما مردم ایران است). وعلم اختر شناسی یک علم بسیار نوپا درایران است و متاسفانه وزارت علوم هم بسیار این رشته راکم اهمیت تلقی میکند ما مردم ایران متاسفانه زود در صدد نفی هر چیز ماورایی میشویم. و مسولین فوری جبهه میگیرن و طرفی را که فیلم گرفته را به قوه قضاییه معرفی میکنن چون علمشون از شناخت عوامل طبیعی در همین حد است.
  این که موجودات فضایی وجود دارند یاخیر صد در صد وجود دارند و این از قدرت خداونداست که این کیهان به این بزرگی را خلق کرده یعنی فقط ما در این کیهان اونم در راه شیری زندگی میکنیم بسیار ساده لوحانه است پس قطعا وجود دارند در خود کره زمین ببینید چه در دریا چه در خشکی فراوانی مخلوقات خداوند از حد شمارش خارج است. پس برای خدای به این قهاری و با علم بدون مرزی که دارد خلقت موجوداتی دیگر در کرات دیگر بسیار راحت و ساده است.بگذریم
  اما اینکه موجودات فضایی برای انسان تهدید هستند باید بگویم خیر تهدیدی نیستند همینکه توانسته باشند به کره زمین سر بزنند و بازدید کنند معلوم است که بسیار پیشرفته تر از ما انسانها هستند و اگر میخواستند برای بشر تهدیدی باشند خیلی قبل تر ها کره زمین و مردمان آنرا استسمار میکردند و کره زمین را تصرف میکردند آنها صرفا یک توریست فضایی هستند و دانشمند که مثل ما در جهت کشف کیهان برآمده اند.و برای اینکه به منابع دسترسی داشته باشند قبل از کره زمین خیلی کرات دیگر دارای منابع بیشتر سر راهشان بوده و هست و نیازی به این کره کوچک که ما در آن ساکن هستیم ندارند . از طرفی ما اگر آنها پیدا میکردیم قطعا ما برای آنها تهدید بودیم چون انسانها طماع و خطرناک هستند.
  من خودم در یک کتاب قدیمی خوندم که یک نفر از امام سجاد پرسیده بود که آیا خداوند به جز ما در جاهایی دیگر مخلوقاتی دیگر دارد ؟ امام سجاد پاسخ دادند در پشت ماه چهل چشمه ماه دیگر هست به فاصله ۴۰ سال از هم که در آن مخلوقات دیگری هم هستند که ما امام آنها هم هستیم.البته من فقط در یک کتاب خیلی قدیمی خوندم.کتاب قدیمی بود و متاسفانه اسمش را یادم نیست ولی در طول تاریخ از ائمه اطهار فقط یک نفر پرسید.
  اگر ما دچار ترس و اظطراب هستیم در جهان به خاطر اینه که در طول تاریخ مردمانی که دسترسی به چنین بزرگانی (منظورم ائمه اطهار است)را داشته اند ومتاسفانه سوالات مهم را ازایشان نپرسیده اند.
  در روزگاری که امیرالمومنین علی ابن ابیطالب در مسجد کوفه خطاب به مردم میگوید مردم از من بپرسید قبل ازاینکه دیگر مرا نبینید. من به راههای آسمان از راههای زمین آشنا تر هستم بپرسید تا دیر نشده اما همه خندیدند و یک نادان از جمع از امام علی پرسید توکه خیلی بلدی بگو موهای ریش من چند تااست.
  ما دچار سردرگمی هستیم چون قدر عالمان به علم را ندانستیم. اگر موجودات فضایی که به زمین می آیند به علم سفر در کیهان با سرعت نور بلکه بالاتر از نور داشته باشند و سفر در زمان را کشف کرده باشند قطعا بدانید که آنها قدر عالمان خود را دانسته اند.
  هر چیزی در این جهان ممکن است که انجام شود. ما در جهان ممکنها زندگی میکنیم.
  نترسید نگران نباشید هنوز یک نفر زنده است از ثلاله پاک ائمه اطهار و نامش مهدی است او همه چیز را میداند و انشاءالله روزی که بیایید همه را آگاه خواهد کرد با علم بی پایانش انشاءالله.
  به امید آن روز صلوات بفرستید.

 31. باسلام,من سال۸۳خودم با دوربین هندیکم و سه پایه از یه شئ نورانی توی اسمون شهر اراک فیلم گرفتم که هرشب سر یه ساعت خاص توی اسمون میومد و یکساعت بعد هم غیب میشد,شکلش گرد بود که بصورت دایره های کوچیک داخل یه دایره یه بزرگتر بودن, و رنگش هم ابی و قرمز بود که رنگش تغییر میکرد,شاید واسه خیلیا این حرفم قابل باور نباشه ولی نزدیک۳۰نفر اونشب با من این فیلم رو,دیدن ولی خواستم اونرو به صداوسیما بدم که اون فیلم رو از من نگرفتن,و بعد,از اون هم من فیلم رو گم کردم,میخوام بگم که وجود موجودات فضایی یا هرچی که اسمشو میذارید واقعیت داره,البته تا جایی که من خودم فیلم گرفتم و دیدم,حال منشاء این صداها نمیدونم چیه,ولی هرچی هست بنظرم مربوط به زمین نیست

  • موجودات زنده در فضا قطعا ممکنه به غیر از ما هم وجود داشته باشه، اما نه اون شکلی که هالیوود واسه ما ترسیم میکنه! با اون بشقاب پرنده هاشون!
   همین الان شما میتونی با تغییر ظاهرا یه quad rotor یه بشقاب پرنده بسازی، سازمان های تحقیقاتی آمریکا که دیگه جای خود داره

   درضمن شاید بدونید که یوفولوژیست ها از مطرح کردن نام موجودات فظایی هدف خاصی رو دنبال میکنن، خواستم بگم اگر شنیدید فردا پس فردا موجودات فظایی رو به عنوان خدایان، یا حتی مامور تغییر DNA از میمون ها به انسان و خالق نسل بشر، معرفی کردن زیاد تعجب نکنید.

   • با سلام من میگم اینا همش الکی کدوم صدا اینارو میسازن که مردومو بترسونن فکر کردن ملت شامولن هرکی باورکرده دیونست

    • ازه بابا الکیه منم الان صدارو شنیدم از ترسم رفتم بیرون خیلی وحشت زده شده بودم وای خدا ترسناک بود دنبال صدا رفتم هرچی نزدیکتر میشدم وحشت تمام بدنمو فرا گرفته بود تا اینکه دیدم دسته عزاداری داره رد میشه خیالم راحت شد برگشتم خونه

 32. واقعا بی نظیر بود – نظر من هم آزمایشات انسانی هست که این صداهارو بوجود میاره-در بودن فرازمینی ها و ارتباطشون با ما شکی وجود نداره و ناسا و ابر قدرت ها دارن پنهان کاری میکنن اما اینکه هر چیزی رو به فرازمینی ها یا فرشتگان الهی ربط بدیم خیلی مضحک و خنده داره

 33. سلام ، منم نظر بدم ، در اینکه ناسا دروغ میگه و خیلی اطلاعات دارن که پنهان میکنن که شکی نیست ، من خودم امریکا هستم و این چیزیه که همه اینجا میدونن . من فکر میکنم هرچی از نظر علمی جلو میریم ، ادیان بیشتر ثابت میشن ، یعنی چیزی خلاف هم نیستن ، مثلا در کتاب عهد عتیق اگه مطالعه کرده باشین اون فرشته ها که به حضرت لوط وارد شدن و گفتن که شهر رو ترک کنن و کسی پشت سرش رو نکاه نکنه ، کاملا جزییاتی که درموردشون هست مثل جزییاتیه که از فضاییها ما شنیده ایم ، حالت حرکت کمی بالاتر از زمین و … بهرحال شاید فرشته ها همون موجودات فضایین ، و بعد مرگ ما هم به کهکشان دیگه میریم و بهشت و جهنم و … . تمام اعمال ما ضبط شده شاید همین تسلط و بازدید فضاییها از زمین هست و هفت اسمان در قران ، همون هفت کهکشان و شاید نقاطی برای بودن موجودات دیگه . اینم که ما اشرف مخلوقاتیم یعنی قدرت انتخاب داریم اما دلیل بر هوش بالاتر انسان از فرشته نیست ، فرشتگان مثل رباط دستورها رو اجرا میکنند ولی انسان قدرت تفکر و تصمیم داره . اینم نظرات من

 34. علت صدا ها هرچه که باشد وآیا این صداها اصلاً راست است یادروغ , انسان را به تفکر وا می دارد آنچه از نشانه های ظهور در روایت آمده است در حال محقق شدن است و نظرمردم جهان را به سوی آن جلب می کند برای خودم که خیلی جالبه درسال ۲۰۱۲ بیان شد که جهان در این سال به پایان می رسد اگرچه به پایان نرسید اما توجه مردم جهان را به آخرزمان جلب کرد و همچنین بیان این نوع صداها که توجه مردم جهان را به خود جلب کرده است پس چرا امامان و مذهب شیعه را عده ای انکار می کنند؟!!

 35. بودن‏ ‏یا‏ ‏نبودن‏ ‏.‏ ‏بشر‏ ‏میخواهد‏ ‏وجود‏ ‏داشتن‏ ‏را‏ ‏تعریف‏ ‏کند‏ ‏در‏ ‏صورتی‏ ‏که‏ ‏کلمه‏ ‏‏(‏وجود‏‏)‏ ‏و‏ ‏معنای‏ ‏ان‏ ‏را‏ ‏خودش‏ ‏ساخته‏ ‏.‏ ‏بشر‏ ‏از‏ ‏خاموشی‏ ‏امده‏ ‏است‏ ‏و‏ ‏به‏ ‏خاموشی‏ ‏نیز‏ ‏تبدیل‏ ‏میشود‏ ‏و‏ ‏در‏ ‏این‏ ‏بین‏ ‏مدتی‏ ‏در‏ ‏خواب‏ ‏حیات‏ ‏است.‏ ‏سیارا‏ت‏ ‏به‏ ‏وجود‏ ‏اورنده‏ ‏ای‏ ‏ندارند‏ ‏و‏ ‏از‏ ‏نقطه‏ ‏ای‏ ‏هم‏ ‏شروع‏ ‏نشده‏ ‏است‏ ‏‏(‏بیگ‏ ‏بنگ‏)‏.‏ ‏چرا‏ ‏که‏ ‏همواره‏ ‏‏(‏وجود‏)‏‏ ‏داشته‏ ‏.‏ ‏سوال‏ ‏شما‏ ‏شاید‏ ‏این‏ ‏باشد‏ ‏که‏ ‏از‏ ‏اول‏ ‏بودن‏ ‏یعنی‏ ‏ابتدا‏ ‏کجاست؟‏ ‏دو‏ ‏تئوری‏ ‏فکر‏ ‏نشده‏ ‏:۱:زمان‏ ‏وجود‏ ‏ندارد‏ ‏،این‏ ‏نیاز‏ ‏بشر‏ ‏بوده‏ ‏که‏ ‏فرسایش‏ ‏بدن‏ ‏خود‏ ‏را‏ ‏در‏ ‏اعدادی‏ ‏بگنجاند‏ ‏یا‏ ‏انجام‏ ‏کار‏ ‏های‏ ‏روزمره‏ ‏را‏ ‏در‏ ‏زمان‏ ‏تعریف‏ ‏کند.‏ ‏بله‏ ‏انسان‏ ‏سن‏ ‏و‏ ‏سال‏ ‏زمانی‏ ‏ندارد‏ ‏بلکه‏ ‏بر‏ ‏اثر‏ ‏جو‏ ‏موجود‏ ‏و‏ ‏تکامل‏ ‏فقط‏ ‏فرسوده‏ ‏میشود‏ ‏‏(‏پیری‏)‏۲:بی‏ ‏اغازی‏ ‏،‏ ‏پس‏ ‏زمان‏ ‏وجود‏ ‏ندارد‏ ‏و‏ ‏سیارات‏ ‏بی‏ ‏اغاز‏ ‏‏(‏وجود‏ )داشته‏ ‏اند.در‏ ‏روی‏ ‏این‏ ‏کره‏ ‏اتفاقی‏ ‏حیات‏ ‏شکل‏ ‏گرفته‏ ‏است‏ ‏و‏ ‏طول‏ ‏کشیده‏ ‏منظورم‏ ‏خیلی‏ ‏خیلی‏ ‏طول‏ ‏کشیده‏ ‏تا‏ ‏بشر‏ ‏توانسته‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏درجه‏ ‏از‏ ‏زندگی‏ ‏روزمره‏ ‏که‏ ‏ما‏ ‏میشناسیم‏ ‏برسد.‏ ‏

 36. اق‏ ‏چرا‏ ‏تو‏ ‏شهر‏ ‏ما‏ (‏اسلام‏ ‏اباد‏ ‏غرب‏ ‏در‏ ‏کرمانشاه‏)‏‏ ‏از‏ ‏این‏ ‏جور‏ ‏اتفاقا‏ ‏نمیفته‏ .

 37. چرا شما فکر میکنید که اگر یک صدایی در یک جایی پخش بشه،باید همه بشنوند؟
  درصورتی که ممکنه این صدا به شکلی از آسمان ییاد که شما حتما باید در جای خاصی قرار بگیرید تا بتونید اونو بشنوید.
  مثلا صدایی که از توی یک کانال میاد رو فقط کسی میتونه بشنوه که گوشش دم کانال باشه.آدم های اطراف نمیتونن بشنون

 38. ۳۰سال پیش شروع به مطالعه یوفو و….عجیب غریب کردم آخرش به اینجارسیدم همه چرند می بافند برای اهدافی پول قدرت تحمیق کردن
  هیچ خبری نیست غیر از زندگی و مرگ
  هرگز نترس از هرچه ترسیدی به سویش برو خواهی دید تخیل خودت است

 39. من موندم چطور در هر کشوری فقط یک نفر این صدا ها رو شنیده اونم کسی که داره فیلم میگیره.
  البته من خودم شخصا به وجود موجودات فضایی اعتقاد دارم. چون ما هنوز اطلاعی از سیاراتی که هزاران سال نوری با ما فاصله دارن نداریم پس نمیتونیم منکر وجود اونها باشیم.

 40. صد در صد فیلمها ساختگی شک نکنین .با اطمینان کامل میگم .

  • تنها در صورتی میتونی اینهمه با اطمینان بگی که خودت فیلمبردار بوده باشی ..اینقد بااطمینان نگو !

   بنظر من مسایل بسیاری در فضا وجود داره که عوام و مردم عادی نباید از اونا مطلع بشن . بنظر من موجودات فضایی با دانشمندان زمین و حتی سیاستمداران در ارتباط هستن ..کاوشهای زیادی به نتیجه رسیده .اما مردم جامعه نباید از اونا باخبر بشن ..

 41. فکر میکنم فیلم ها ساختگی باشه .چون هیچ وحشتی در بین مردم دیده نمیشه

 42. ماشاءالله به کارشناس نجوم جمهورى اسلامى جناب خسرو جعفرى زاده که گفت این صداها فقط وفقط صداى دستگاهاى صنعتى (برشکارى ابزار دقیق) بوده و مردم خیالوشن راحت باشه!!!
  😀
  😀
  😀

  • سلام به همه من خیلی وقته ک این صداها رو ازآسمون میشنوم
   خدا شاهد ه هنوزم بعداز اذان صبح هرروز اگه بیدار باشم میشنومشون از همون اوایل خیلی تو سایتها دنبال عللش گشتم ولی چیزی پیدا نکردم تازه دارم مطالبو دراین مورد میبینم
   خدا رو شکر خل نشده بودم

 43. وقتی کلیپ فیلم آستارا و یزد رو دیدم من هم مثل اکثر مردم فکر میکردم با یک شایعه و… طرف هستیم تا اینکه امروز صبح با همان نوع صدا از خواب بیدار شدم در کمال حیرت دیدم نه تنها من بلکه تمامی اعضا خانواده بیدار شده بودند منزل اینجانب در تبریز شهرک رشدیه میباشد از ساعت ۶ صبح صداها شروع شد و تا ساعت هشت بامداد ادامه داشت آسمان هم صاف وبدون کوچکترین نشانه از ابر بود

 44. من وجود فرازمینی هارو باور دارم. ولی این کلیپا بنظر من همگی ساختگین و یه شوخی بی مزه و کثیف بیشتر نیستن

 45. همینطور که مراکز علمی میگن اگر اینا به علت وجود بعضی از فرکانس های رادیویی باشه گوش ما توانایی شنیدن این گونه بسامد و طول موج رو نداره و همچنین چگونه امواج ساتع شده از زمین میتونه یهویی زیاد شه

 46. فقط اینکه بیشتر به پاسخهای علمی میشه استناد کرد و دیگر هیچ

 47. سلام به همه ایرانی های علمی .

  چند علت مهم داره : یکی اینکه جو در اثر سوراخ شدن و نازک شدن لایه اوزن و تابش اشعه های خورشیدی صدا تولید میکنه . چند کلیپ در یوتویوب هست که صداهای سیارات را ضبط کرده . مثل صدای نهنگ در اقیانوس . واقعا صداهای وحشتناکی هستن .

  دیگری اینکه ممکنه صدا بخاطر پرتاب ماهواره باشه و شکست امواج صدا در هوای بسیار غلیظ که میزان تراکمش از آب هم بیشتره .
  یکی دیگه ممکنه طول موج باشه مثلا فیل با این جثه بزرگش از میکروفنهای موبایلی بسیار وحشت داره چون فرکانس پایین آزارش میده بخاطر همین امکان داره اتفاقاتی در جای دیگه ای از کره زمین میفته و در اون محدوده صداش شنیده میشه .
  علتهای زیادی را میشه ربط داد ولی باید علمی بررسی و تایید بشه و احتمال زیاد بخاطر جو زمین و میزان برخورد اشعه ها با چند جو زمین باشه که در هر نقطه ای از جو میزان ضخامت فرق داره و چند لایه هستش .

  هر آنچه هست انشاالله برای بشریت مفید باشه .

 48. ممکنه آنطور که برخی دوستان نوشته اند برخی از این کلیپها ساختگی باشه اما نه همه!
  ضمنا توجه بفرمایید وقتی یک سازمان معتبر مانند ناسا درباره علت صداها بحث می کنه و نظر میده نشون میده صداها بوسیله عده ای از مردم شنیده شده و این سازمان مدرک معتبری از این شنیده شدن و وجود صداهای ناشناس مشابه صداهای استفاده شده داره

  مطلب دیگه اینه که این صداها درسته که در بخشی از یک روستا و یا شهر شنیده شده اما معنیش این نیست که الزاما در یک محدوده وسیع جغرافیایی شنیده شده باشه و این احتمال هست که بخش قابل شنیدن تنها در یک محدوده مثلا چندصدمتری قابل شنیدن بوده و نه مثلا در کل فضای آن شهر و در بقیه فضای شهر امواج صوتی در فرکانس قابل شنیدن برای گوش انسان و قابل ضبط نبوده

  • کاملا با نظرت موافقم منم همین نظر رو دارم که این صدا ها فقط در یه محدوده شنیده میشه نه همه جا پس نمیشه گفت چون یه عده از مردم یه شهر و روستا نشنیدن و فقط چند نفر شنیدن ردش کرد

 49. از کسانی که در چندتا ازین شهرها بودم پرسیدم و فهمیدم جعلی بوده بااینحال در این قضیه شک نداشته باشید که دنیای ما جای خیلی عجیبیه و اگه آستانه شنوایی ما دستکاری بشه صداهایی میشنویم که بسیارترسناک تر از این صداها هستند و جالب اینکه همیشگی و در کنارمون هستند اما ما قادر به شنیدنشون نیستیم.یه چیزی هم راجع به علم بگم،ما آدما خیلی ساده و گمراه هستیم.چرا مغرور میشیم و فکر میکنیم مخترع و عالم هستیم؟ما تا اکنون هیچ چیزی اختراع نکردیم بلکه اون چیزهایی که در طبیعت هست رو فهمیدیم مثل امواج الکترو مغناطیس و اصلا همه چیز!بعدش فکر میکنیم خیلی حالیمونه.این دنیا مثل یه بازیه کامپیوتری پر رمز و رازه که طراح بازی آفریده تا بازیگرش که ماییم اونهارو کشف کنه و جلو بره اما خیلی جالبه که بازیکن وقتی جلو بره فکر کنه مخترع مراحل جدید خودشه اما اون فقط مرحله رو فهمیده مخترع و خالق کسی دیگست

 50. این صداها احتمال زیاد داره که از طرف یه سفینه ای یا شئ نامرئی در آسمان بیاید. چون اگر شیپور اسرافیل بود ، کل جهان آن را میشنیدن… جنگ بین ستاره ای هم نیست ، چون این صدا هیچ ربطی به جنگ میان فرازمینی ها نیستش…. فرا زمینی ها هم نیستید، زیرا اگر اونا هم باشن دلیل این کارشون چیه ???.

  یکی از دوستانمون گفتن ??? کار آمریکا است ، اینم احتمالش زیاده …

 51. در مورد دوستانی هم که میگویند انسان اشرف مخلوقات است پس امکان نداره جای دیگه موجود پیشرفته باشه باید بگم که خدا گفته که انسان روی کره زمین اشرف مخلوقات است؟
  یا گفته که انسان اشرف مخلوقات است؟
  چطور نمیفهمین که انسان میتونه تو میلیارد‌ها کهکشان و سیاره دیگه وجود داشته باشه؟
  حضرت محمد همیشه میگفت من همزمان که پیامبر شما هستم پیامبر هزاران جهان دیگر هستم

 52. این مطلب به طوری نوشته شده که آدم احساس میکنه نویسنده اون یه پسر ۱۲ ساله که علاقه شدیدی به کمیک های تخیلی داره!
  قضیه هارپ بی مدرک!
  قضیه اینکه فضایی ها شناسایی شدن و ناسا با کاوش در مریخ و سیارات دیگر سعی در منحرف کردن افکار عمومی دارد واقعا احمقانه ترین چیزی بود که شنیدم
  به این دلیل که لابد فضایی ها یه قرارداد با ناسا بسته که ۱ میلیون دلار بده ما یواشکی میایم دوره هم چایی میخوریم و نمیزارین کسی نارو ببینه؟
  دلیل دیگه اینکه میلیارد ها دلار خرج این میکنن که افکار عمومی منحرف بشه؟
  چی بهشون میرسه با اینکار؟لابد فضایی ها پول میدن بهشون چه میدونم پول بین الفضایی؟

 53. سلام دوستان . بنده وجود هر گونه موجودات پیشرفته فضایی رو رد میکنم .و دلیلم این هست که خداوند فرموده انسان اشرف مخلوقات هست .اگر قبول داشته باشیم انسان اشرف مخلوقات هست پس موجودات پیشرفته تر و باهوش تر از انسان چطور ممکنه وجود داشته باشن؟ انسان از هر لحاظ از مخلوقات دیگر برتر است.البته وجود حیات ساده در دیگر نقاط عالم رو رد نمیکنم

  • خدا کجا گفته انسان اشرف مخلوقات است؟ چرا ما از مرجع سخن پرسش نمی کنیم؟ لابد می گویند، قرآن! نه! قرآن هیچ کلمه یا آیه ای با این مفهوم ندارد. فقط گفته انسان را بر کثیر من المخلوقات برتری دادیم.

 54. سلام دوستان . من تو روستا زندگی میکردم و شب ها که همه جا ساکت میشد انعکاس های صدایی تقریبا مخوف از شهر میومد. یه کمش صدای دریا و بقیش مشخص بود که صدا های شهر هستش…. نظری راجب اینکه منشا اون صدا کجاست ندارم . ولی قطعا منشایی داره . فقط میتونم بگم ما وقتی یه مسله رو نمیدونیم ازش میترسیم و راجبش خیال پردازی میکنیم. شخصا بیشتر از این به این مسله اهمیت نمیدم چون تو تین دنیا خیلی چیزا هست که از علتش چیزی نمیدونم

 55. ادم مذهبی شدیدی نیستم ولی تمام نشانه هایی که در قران از اینده پیش بینی شده رو به نحوی درست میبینم. صدای ایجاد شده که مانند شیپور بزرگ است به نظر من همان شیپور قیامت است که در قران امده .. نشان از یک رویداد بزرگ میدهد حال به قیامت و فلان من اعتقادی ندارم ولی منظورم از رویداد شاید جنگ بسیار بزرگ هسته ای باشد که این روزها دور از چشم به نظر نمیرسد… و اینکه ناسا پنهانکاری میکند صد البته پنهانکار است دلیلی ندارد با هزینه های تیلیاردی که میکند همه ی ان چیزی که او در فضا کشف میکند سایر عموم مردم نیز اگاه باشند…..

 56. این صدای هورتونه.همون فیله.دوستمون درست میگه.
  در ضمن برای اینکه یه حقیقت روبفهمی باید خودت عاقل باشی نه ایننکه به عاقل نماها اعتماد کنی

 57. شخصا ادم غیر مذهبی هستم و بر اثباتِ علمیِ داستان و این صدا بیشتر عقیده دارم.اما مطمئنم تو این کهکشان ب این عظمت ک دورترینش چند میلیارد سالِ نوری مسافتشه …قطعا و ۱۰۰ درصد باید تمدن هایی ناشناخته وجود داشته باشه ک خیلی از بزرگان اعم از ناسا و دانشمندان از وجودشون با خبر و بخاطر اینکه مردم کره زمین نترسن و جو متشنج نشه و نظم این جهان بهم نریزه این هارو رو نمیکنن. ولی بنظرم همه ی اینا نوید از خبری بزرگ میدن…

  • من در هیچ کجای مذهب ندیدم که بگوید از علم استفاده نکنید ! حتی خدا برای اثبات خود به انسان توصیه می کند به نظم موجود در جهان نگاه و تفکر بکند. اما در مورد این صداها بهتر است به جای خیال بافی مواظب این باشیم مبادا امریکا جنگنده های رادار گریز خود را استفاده نکند. موجودات بیگانه حاصل تفکر غیر مذهبی است که منجر به خرافات می شود. مذهب مخصوصا اسلام باعث می شود که به جای استفاده از ابزار علمی دچار خرافه نشویم . خیلی مسخره است که بعضی ها به خدا ایمان ندارند و نمی خواهند به ضعف خود در مقابل نظم بی پایان هستی اعتراف بکنند و مخلوقات خدا و نعمات ان را به نام تکنولوژی به خودشان مصادره می کنند و حتی نابودی محتمل هستی که در قران امده است را قبول ندارند ولی هر روز یک فیلم برای نابودی زمین با دلایل مسخره می سازند. خدا جهان را افریده ولی مسلما ما نمی دانیم با استفاده از کدام نیرو کسانی که برای انکار خدا به علم پناه می برند مثل فردی هستند که بخواهد به زور اب استخر را در یک لیوان جای بکند و بعد بگوید اب استخر فقط یک لیوان است .

 58. نه این صدای هورتونه . اون فیله بود از بیرون گردهه داد میزد. میخواد ما متوجه بشیم صدامونو میشنوه

 59. قبلا هم این حقه ها استفاده شده در جنگ ویتنام و عراق
  آمریکا صدای بلند مأیوس کننده پخش میکرد که مردم روحیه خودشونو از دست بدن.
  صدای های نا واضح که به زبان محلی ویتنامی ها میگفت برگردید فرار کنید…

 60. با سلام حضور محترم همه عزیزان
  شک نکنید که این یک توطئه است و کسانی که این فیلمها را فیلم برداری میکنند یا در شبکه های اخبار خارج پخش میکنند همه دست پرورده آمریکا هستند .دولتهای غربی مخصوصا آمریکا چون برای حضور تداوم قدرتمند خودشان در جهان و حکمفرمایشان نیاز به یک سری ترس ودلهره دارند که در بین مردم رواج بدهند و این یک ابزار است که با گذاشتن یک سری صداها روی فیلم مردم را متحیر میکنند و بسیاری از مردم را میترسانند این صداها نه صدای شیپور اسرافیل است نه هار پ آمریکا همه شان صدا گذاری شده است. مطمئن باشید
  خدارو شکر ما در زمانی زندگی میکنیم که بیشتر از هر موقع دیگری به علم و شناخت عوامل در علم آشنا هستیم و اینکه هنوز امام زمانمان نیامده مهدی خواهد آمد و همه جهان را آگاه خواهد کرد با علم بی پایانش و دست تمام جنایتکاران جهان را رو خواهد کرد
  مهدی می آید از این صداها نترسید همه اش بازی رسانه ای است برای اینکه شما را منحرف کنند که آمریکا خیلی قدرتمند است . شک نکنید که اگر آمریکا این سلاح را داشت تا الان ۹۰ در صد مردم جهان را از بین برده بودند چون چند نظریه پرداز از جمله پدر بوش کوچک گفته بود که ظرفیت جهان باید ۱ میلیارد انسان بلکه کمتر باشد بقیه زیادی هستند باید از بین بروند با این حرف آیا شما فکر میکنید که اگر آمریکایی ها این سلاح را داشتند میگذاشتند مردم جهان آب خوش از گلویشان پایین برود .خیر همه را قتل عام میکردند آنها میگویند منابع جهان برای اینکه به طور خوب و عالی بین مردم تقسیم شود فقط برای ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون نفر ظرفیت دارد بقیه اضافی هستند . و اینکه د رجهان دائم درحال کشت و کشتار است به این دلیل است که ظرفیت مردم جهان را کنترل کند .
  نترسید آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند.
  سگ زرد برادر شغال است روسیه هم دست کمی از آمریکا ندارد.
  به خدا توکل کنید و منتظر واقعی حضرت بقیه الله باشید او خواهد آمد از وعده های صد در صد شدنی خداوند است.

  • به نظر من مهم نیست این صداها واقعیه یا ساختگی . مهم اینه که این صداها داره شنیده میشه . و همچنین آخر ازمان اینطور که من برداشت کردم مرگ منیت انسانها خواهد بود نه مرگ فیزیکی .خودم شخصا در خواب آخر الزمان رو دیدم و نابودی شهرها و مرگ بشریت رو و فقط تعداد انگشت شماری زنده مونده بودن . و بعدا با خوابهای متفاوت متوجه شدم هر چیزی که در شهود فیزیکی هست در واقعیت میتونه جنبه روحی داشته باشه و نه فیزیکی . بنابراین دلیلی برای ترس نیست .

 61. شاید خدای ما همان بیگانگان باشند چون اگر خداى ما اون خدایى باشه که توى دین ها معرفى شده گفته ما بهترین مخلوقش هستیم ولى به نظر میاد بیگانه ها از ما بهتر باشند شاید بیگانها مارو مثل روباتى براى ازمایش به این سیاره فرستاده باشند و شاید کتاب هاى دین هاى مختلف رو اون ها نوشته باشند شاید خداى واقعى مارو خلق نکرده باشه

  • چه نظریه ى جالبى لطفن همه در بارش فکر کنید

  • دوست عزیز قدرت انسان خیلی بیشتر از چیزی هست که شما فکر می کنی …….به اعتقاد من موجودات فضایی وجود دارند .شاید اون ها هم انسان باشند بالاخره این هم یک احتمال هست . دلیل اینکه موجودات پیشرفته تر از ما هستند اینه که اون ها قدمتشون از ما بیشتره ولی شک نکن که اگر انسان به قدرت و علم کاملش برسه می تونه از موجودات فضایی برتر باشه

  • سلام
   نمیدونم که این حرفهایی که زدیو خودت فکر کردی یا جایی خوندی،ولی در هر حال این نظریه وجود داره که ما توسط بیگانگان اصلاح ژنتیکی شده و بصورت کنونی درآمدیم…

  • ?
   معلومه خییعلی با دقت فیلم هوش مصنوعی رو تماشا کردی ها؟
   دقیقا نظریات استیون اسپیلبرگه

   یه خورده شک نمیکنی سعی دارن خدا رو در چشم مردم دنیا تحریف کنن؟
   خداوند نه جسمه که دیده بشه و مکانی داشته باشه نه نیازی به داشتن سفینه داره

 62. سلام
  متاسفانه همه دارن اشتباه میکنن
  این صدای شیپورها مربوط به بازی فوتبال بین بهشت و جهنمه
  که سالیانه برگزار میشه
  به نظرتون کدومشون پیروز شدن؟!?

 63. من که فکر نمیکنم اینکار که در سطح جهانی اتفاق افتاده همش جعلی باشه احتمالش زیاده که منبعش از آزمایشات انسانی باشه چون تا قبل از این در تاریخ همچین گزارشی از گذشتگان نشنیدیم فکر میکنم اگه فرازمینی باشه که بعید هم نیست در گذشته هم اتفاق افتاده بود بعدشم آقا میثم که پیام داده راجع به زمین تخت تحقیق کنید باید بگم که زمین قطعا کرویه چون در غیر اینصورت باید لبه جهان رو میشد پیدا کرد

 64. شما چی کار دارین به واقعی بودن یا نبودنش زندگیتونو بکنین هر موقع لازم شد یه فکری به حالش میکنیم فقط هیچ چیز رو باور نکنیدو تا اخرین لحظه عمرتون به هرخبری مشکوک باشین.

 65. سلام به دوستان عزیز و نویسنده گل آرش،
  من فکر نمی کنم که این صداها صور اسرافیل باشه ، امام زمان نیومده که بخواد صوری دمیده بشه. البته باید بگم باید به اعتقادات هم دیگه احترام بزاریم یکی مذهبی یه یکی نه من خودم در بعضی از ویدیوهایی که در مورد تغییرات آب هوایی زمین و بلایای طبیعی داخل بعضی از رسانه اجتماعی دیدم برام جالب بود برخی از مسیحی ها هم نوشته بودند که بله در انجیل قبل از پایان زمان، ظهور چننین پدیده هایی آمده شاید مسیح دوباره ظهور کنه! تو دنیای زندگی میکنیم که باید حواسمان باشه سرمون کلاه نره متاسفانه گروه های مخفی داریم که با درست کردن از این قبیل حوادث می خواهند از باور مردم زمین سو استفاده بکنند و به مقاصد سیاسی خود برسند تحت عنوان (mind control)که به شدت پیشرفته هست به قول معلم انگلیسیمون که میگفت یه چیزیه که هرچی بیشتر بدونی کمتر میفهمی و درک میکنی در اخرم دست به کارایی میزنی که با عقل جور در نمیاد! خدا نجاتمون بده ??

 66. اولا مسائل مذهبی و موجودات فضایی و غیره بسیار مهم هستند و اعتقادات مردم بسیار قابل احترام است
  اما
  من بعنوان طراح و تدوینگر ، بدون هیچگونه پیش داوری از قبل
  فقط خود فیلم ها رو مورد بررسی قرار دادم و ب نکات زیر رسیدم

  نکته اول تکراری بودن آهنگ شیپور هست . دقیقا صدا در بعضی فیلم ها کپی شده ، کافی است فیلم ها رو دانلود کنید ، باهم پخش کنید. خودتون متوجه میشید.
  نکته دوم نشان دادن مرتب آسمان در همه فیلم ها و نبودن جمعیت هراسان مردم در سطح محل می باشد ، کسی عبور نمی کند ، درحالی که اگه صدای جیغ یا دادو فریاد در محله ای شنیده بشه ، فورآ مردم به بالکن ها و ترانس ها میآیند ببینن چی شده ، حتی در ویدیو سال ۲۰۱۱ اگر دقت کنید آنجا که چند نفری در فضای باز دنبال منشأ صدا به آسمان مینگرند ، یک لحظه در فیلم عابری بافاصله زیاد عبور میکند و اصلا حواسش به صدا و آسمان نیست و راه عادی خود را می رود . چون به شدت دنبال واکنش توده مردم شهر به این صدای مهیب بودم ، میبینید اصلا کسی در سطح شهر و خیابانها نیست و جمعیت زیادی جمع نشده است.
  نکته سوم که ساختگی بودن این فیلم ها را تقویت میکند ، شیطنت فیلم بردار ها در تصویر نگرفتن از مردم است ، منظورم جمعیت زیادی است که نتوان با آنها هماهنگ کرد تا ویدئوی ساختگی ترتیب داد .
  خلاصه دوستان من بعنوان شخصی حرفه ای تایید میکنم همه ویدیوها ی بالا ، صدا گذاری شده است و علائم اجتماعی درون فیلم و محل هم دال بر ساختگی بودن است .و بسیار هم مبتدیانه صدا ها کپی شده اند

  البته قیامت نزدیک است و مسلما مرگ نزدیک تر

  • به نظر زیر اینرو هم اضافه کنم که وقتی چنین صدای مهیبی در سراسر شهر بپیچد مسلما با این تعداد سلفی بگیر گوشی بدست در ایران ، حتما دهها و شاید صدها نفر باید ویدئو ضبط کنند و تعداد بسیاری ویدئو از این حادثه مثلا یزد در ساعت هجده عصر ارائه شود ، اما ظاهرا فقط همان یک فیلم است و بقیه مردم شهر صدایی نمیشنوند تا فیلم بگیرند
   توجهتان را به حمله موشکی اخیر ایران به داعش جلب میکنم که با اینکه خبر شروع حمله بعد چند ساعت منتشر شد ، اما چندین فیلم از چندین شخص مختلف در نقاط مختلف شهر در فضای مجازی منتشر شد که قبل از انشار خبر ، چیزهایی نورانی شبیه موشک درحال عبور از آسمان کرمانشاه هستند
   پس بیاییم ساده باور نباشیم

  • این بنده خدا، خدا،میخواد ویالونشو کوک کنه نمیتونه!!!بده فرشته ها کوک میکنن!!!باورکنید۱بچه ۱ ساله داره ادا موسیقی زدن باباشو درمیاره

  • سپاس از نظرتون جناب احمد. مسلما همینطوره و به شما و بقیه دوستان هم پبشنهاد میکنم که فیلم red state 2011 رو ببینین، چرا که در صحنه ای از این فیلم همین نوع صداها از آسمان پخش میشه و نکته جالب دیگه اینکه تمامی کلیپ هایی از این نوع، همه مربوط به بعد از انتشار این فیلم میشن و قبل ۲۰۱۱ کلیپی ازین دست نداریم! کسب درآمد با بالا بردن بازدید از کانال های یوتیوبی دلیل خوبی برای اشخاصه تا با هزینه ای کم همچین کلیپ هایی رو بسازند و درآمد خوبی رو نصیب خودشون کنند.

 67. به نظر من نشانه های آخرالزمانه چرا نمیخاهید بپذیرید
  ….؟؟؟

 68. دوستان من آدم مذهبی ای نیستم ولی بعضی جاهای دین قابل تامله….مثلا تو روایات اومده که در آخرالزمان تشخیص حق از ناحق خیلی سخت میشه و الانم دقیقا همین اتفاق داره میفته. من فک میکنم که جریان موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها که اخیرا خیلی مورد بحث قرار میگیره یه چیز ساختگیه که جزو محرمانه ترین پروژه های فراماسونری برای تغییر نظم جهانه…البته همزمان وجود موجودات فضایی رم رد نمیکنم فقط میگم که قظیه خیلی بوداره

 69. دوستان من آدم مذهبی ای نیستم ولی بعضی جاهای دین قابل تامله….مثلا تو روایات اومده که در آخرالزمان تشخیص حق از ناحق خیلی سخت میشه و الانم دقیقا همین اتفاق داره میفته. من فک میکنم که جریان موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها که اخیرا خیلی مورد بحث قرار میگیره یه چیز ساختگیه که جزو محرمانه ترین پروژه های فراماسونری برای تغییر نظم جهانه…البته همزمان وجود موجودات فضایی رم رد نمیکنم فقط میگم که قظیه خیلی بوداره

 70. دوستان من آدم مذهبی ای نیستم ولی بعضی جاهای دین قابل تامله….مثلا تو روایات اومده که در آخرالزمان تشخیص حق از ناحق خیلی سخت میشه و الانم دقیقا همین اتفاق داره میفته. من فک میکنم که جریان موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها که اخیرا خیلی مورد بحث قرار میگیره یه چیز ساختگیه که جزو محرمانه ترین پروژه های فراماسونری برای تغییر نظم جهانه…البته همزمان وجود موجودات فضایی رم رد نمیکنم فقط میگم که قظیه خیلی بوداره

 71. اینجاشو خیلی خوب اومدی!
  “بسیاری از مردان تراز اول جهان، و … سعی دارند اذهان عموم را از اصلِ ماجرا منحرف کنند.”

 72. من فقط دارم میترسم و امیدوارم جهان به پایان نرسه

 73. من فک میکنم این صدا ها با یه بلندگو مخصوص Long range acoustic ایجاد میشه و هدفشون ترس مردمه و دیگر هیچ

 74. بنظرمن همه احتمالات وجود داره.اصلا نمیشه بطور حتم گفت که نظرفلانی دروغه و نظر فلانی راسته
  ولی نظر شخصی خود من روی جنبه ی مذهبی هستش.
  بهرحال مقاله جالبی بود.خیلی لذت بردم

 75. به نظر من این صداها در پی انجام آزمایشات فوق سری یکی از ابر قدرت ها مثل آمریکا یا روسیه است.
  البته نظریه های دیگه هم قابل تامله

  • سلام دوستان من بنیامین خسروی هستم از یزد و ۱۰ سالمه بچه خیلی صدا خای ترسناک به شدت تو اسمان میپیچه لطفا بهم کمک کنیدیک بارم تو اسمان یزد دیدم یه نورای رنگارنگ داره رد میشه فکر کنم واقعا فضایی ها هستند من از ۷ سالگی همش داشتم درمورد فرازمینی ها تحقیق میکردم

 76. بنظر من موجودات فرازمینی وجود دارن حتی تو بعضی از کتابای آسمانی هم به طور غیرمستقیم بهشون اشاره شده
  شما هم درست میگید ناسا خیلی از چیزا رو پنهان میکنه حتی اخیرا هم تو شبکه های اجتماعی در مورد شکل ماه نظراتی داده شده که ناسا شکل دقیقشو پنهان کرده
  تو سال ۱۹۴۲ (دقیقا سالشو یادم نیست) حادثه ی رازول (میتونید در موردش تحقیق کنید) اتفاق افتاد که روز بعد دولت امریکا(ناسا اون زمان تاسیس نشده بود) این حادثه رو تکذیب کرد با این که این حادثه تو تمام دنیا معروف شده بود حتی الانم ازش چیزایی هم میگن
  خیلی از تاریخشناسا هم عقیده دارن فرازمینی ها در طول تاریخ انسان در تمدن ها دخالت داشتن
  برای مثال اهرام مصر چطور با این عظمتشون توسط انسان ها اونم با تکنولوژی بسیار پایین اون زمان ساخته شد؟؟قطعا فرارمینی ها کمکشون کردن
  شاید هم این صدا های عجیب تو آسمان هم نشونه هایی از فرارمینی ها باشن
  در کل ممکنه خیلی اتفاق هایی افتاده باشه که ما نمیدونیم و از ما پنهانشون میکنن

 77. دوستان درباره زمین تخت تحقیق کنید جواب همه این سوالات رو میگیرید، ناسا یک دروغگوی بزرگه.

 78. فیلم های این صداها تو همه کانالا پخش شده
  خیلی خوب شد یه سایت معتبری مث گجت نیوز بررسی کرد این موضوع رو. به هر حال اگر ساختگی نباشه همه ویدیو ها که به نظرم بعیده ۱۰۰ درصدشون ساختگی باشه احتمالش خیلی زیاده که این صدا ها منشا طبیعی نداشته باشه. حالا نمیشه به طور قطع گفت فرازمینی اما گزینه بعیدی هم نیست
  سپاس بابت مطلب خوبتون

 79. اون‌طور که من تحقیق کردم قبلا، نمی‌دونم راسته یا نه ولی می‌گن اثر فشار زیاد جو هستش. ولی ایده بیگانگان هم تامل برانگیزه.

  مقاله خیلی کامل و خوندنی بود، لذت بردم

 80. یک مقاله ی دیوانه کننده
  من ک خط ب خط لذت بردم ..

 81. جالبتر از همه اینا اینه که صداوسیما میاد تکذیب میکنه و میگه همه چی فقط دورغ بوده.اینکه روی ی خبری سرپوش بذاری خیلی فرق میکنه با اینکه تکذیب کنی

 82. من فک کنم این امواج از فشار جوی آمده باشه چون مدرک قطعی از وجود فرازمینی ها نیس.

 83. احتمال اینکه منشا زمینی داشته باشه که خیلی بیشتر هست صداست دیگه

 84. هرچی هست خدا مارو حفظ کنه??

 85. صد درصد صدای جنگ های بین بیگانگان است.

  • صد درصد شما فیلم زیاد میبینین

   • تو علایم ظهور امام مهدی یکیشون صیحه آسمانیبه صورت رعب آور هست که میگه تمام رسانه ها اونو تکذیب میکن و حتی خود کشورما به شدت تکذیب میکنع

    • سلام به دوستان خدا را شکر من و چند نفر از همکاران یک شب ساعت ده شب یک یوفا را در آسمان که بسیار بزرگ و نورانی بود دیدیم تقریبا شکل شیپور بود تا چند دقیقه دهانمان باز مانده بود حتی پلک نمیزدیم تا آنچه را که می دیدیم باور کنیم فردای همان روز در روزنامه خبر منتشر شد هرگز فراموش نمیکنم بخدا دست کم هزار سال از ما در علم جلو تر هستند قابل بیان نیست باید دید