دوربین نیکون Coolpix P950

دوربین نیکون Coolpix P950 با قابلیت فیلم‌برداری ۴K و زوم ۸۳ برابری معرفی شد

در نمایشگاه CES 2020 از دوربین نیکون Coolpix P950 رونمایی شد که انتخاب فوق‌العاده‌ای برای دوست‌داران عکاسی و فیلم‌برداری به شمار می‌رود و قابلیت زوم ۸۳ برابری آن نظر هر انسانی را به خود جلب می‌کند.

دوربین نیکون Coolpix P950 که فرزند جدید و دوست‌داشتنی خانواده دوربین‌های ۳۵ میلی‌متری نیکون محسوب می‌شود، یک گجت فوق‌العاده برای عکاسی از یک هواپیمای در حال پرواز، یک پرنده در فاصله چند ده متری و یا یک درخت کهنسال و بزرگ در انتهای یک دره است؛ زیرا به کمک آن می‌توانید تا ۸۳ برابر زوم کنید و از کیفیت عکسی که تهیه کرده‌ای کاسته نشود! در کنار این لنز نیکور با زوم ۸۳ برابری، یک حسگر ۱۶ مگاپیکسلی هم در زیر قاب دوربین جدید نیکون قرار گرفته است.

تصاویر مربوط به دوربین نیکون Coolpix P950

به لطف فیلم‌برادری ۴K با این دوربین نیکون می‌توانید ویدیوهایی مناسب حتی از فواصل دور از حیات وحش، مناظر طبیعی و دوستانتان تهیه کنید و به کمک ویژگی‌های منحصر به فردی که در آن قرار دارد با هر سطحی از توان عکاسی می‌توانید تصاویر با کیفیتی ثبت کنید.

تصویربرداری متوالی با نرخ هفت فریم بر‌ثانیه و حساسیت ISO تا ۶۴۰۰ از دیگر قابلیت‌های Coolpix P950 است. علاوه‌بر این همچون دوربین DF-M1 قابلیت Dot Sight نیز در دوربین کول پیکس P950 وجود دارد که به شما کمک می‌کند در طبیعت و فواصل دور سوژه‌های مناسبی برای عکاسی پیدا کنید. در پایان شایان به ذکر است این دستگاه در فوریه (بهمن/اسفند) با قیمت ۸۰۰ دلار روانه بازار خواهد شد.

۱۰ مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*