ضد یخ برای پژو

استفاده از ضد یخ برای پژو چه ضروریت‌هایی دارد؟

از مایعی به نام  ضد یخ برای خنک کنندگی موتور خودرو استفاده می‌شود. این مایع وظیفه کاهش دما و حرارات انجماد مایعات را بر عهده دارد.

عوامل مختلفی به قیمت ضد یخ بستگی دارد که به همان اندازه در خرید و فروش عمده محصول ضد یخ طبیعی نیز تاثیر به‌سزایی می‌گذارد. برای اطلاع از بهترین قیمت روز این محصول باید به نوع کاربرد آن در وسیله‌ها دقت داشته باشید؛ قبل از هر چیزی باید بدانیم سیستم خنک کننده خودرو چیست و ضد یخ در آن چه کاربردی دارد؟ موتور ماشین با مصرف و سوزاندن سوخت انرژی زیادی را برای به حرکت در آوردن وسیله تولید می‌کند که این انرژی مصرفی شامل یک سوم است و مابقی آن انرژی تواید شده به گرما تبدیل می‌شود که نیمی از این گرما از طریق اگزوز خارج شده و نیمی در محفظه موتور باقی می‌ماند.

موتور خودرو باید خنک شود و به طریقی این گرما را دفع کند که اگر این گرما در موتور باقی بماند باعث افزایش دما شده تا مرحله‌ای که اجزای فلزی داخل موتور شروع به ذوب شدن می‌کنند و کل موتور را تحت تاثیر قرار می‌دهند که برای جلوگیری از این اتفاق باید از مایع خنک کننده خودرو که مایعی بر پایه آب است استفاده کنید تا گرمای ایجاد شده در موتور را جذب کند.

یکی از محصولاتی که برای ماشین بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توان گفت مصرف بالایی دارد ضد یخ است که شما می‌توانید این محصول را با کیفیت و با قیمتی مناسب از طریق سایت آراد برندینگ سفارش دهید با مشاوران فروش آنلاین ما ارتباط بگیرید و ضد یخ را خریداری کنید. مقدار مصرف ضد یخ و روغن دنده در پژو 405 با توجه به فضای محیطی است که باید با توجه به نسبت درجه سرما ضد یخ در رادیاتور اضافه شود.

مایعاتی نیز برای افزایش طول عمر ضد یخ در بازار صادراتی تولید می‌شوند که محلول غلیظی از افزودنی‌های موجود در اتیلن گلیکول است که با افزودن به ضد یخ در سیستم خنک‌کننده، با جبران از دست دادن مواد افزودنی و اتیلن، خواص آن را بازیابی می‌کند.

بهترین ضد یخ برای پژو 405

با توجه به این که یکی از عوامل این که ماشین دچار ایرادات فنی نشود این است که بهترین ضد یخ برای ماشین سنگین  باید خریداری شود که به طور مثال می‌خواهیم در مورد پژو 405 مطلبی را مطرح کنیم. علاوه بر این که باید بهترین ضد یخ را استفاده کنیم باید اصولی را رعایت کنیم که این قوائد این است که خودرو را در فضایی پارک کنیم تا سقف داشته باشد یا خودرو را در طول شب سه مرتبه به مدت ۱۰ دقیقه خودرو را روشن و گرم کنید. همچنین در آب رادیاتور یا منبع شیشه شور ضد یخ بریزید و اگر ضد یخ نداشت آب را تخلیه و ضد یخ اضافه کنید.

ضد یخ در واقع به عنوان خنک کننده واقعی بسیاری از وسایل نقلیه ماشین‌های قدیمی با سیستم خنک کننده مبتنی بر آب هنگام استفاده از ضد یخ اتیلن گلیکول می‌توانند در طول فصل گرم بیش از حد گرم شوند، زیرا در آن سال‌ها استفاده از آنها فقط در زمستان و زمانی که بار حرارتی روی سیستم خنک کننده کمتر است و از آب استفاده می‌شد.

ضد یخ برای پژو

یکی از سوالاتی که بیشتر در فصل زمستان مطرح می‌شود این است که چند لیتر ضد یخ برای پژو ۴۰۵ لازم است. برای پاسخ به این سوال باید به طور کلی گفت که با توجه میزان سرمای محیط باید نصف به نصف ضد یخ و آب رادیاتور اضافه کرد. در مناطق گرما کمتر از آب رادیاتور از ضد یخ استفاده شود و این نکات در تمامی مناطق می‌شود اجرا کرد که میزان استفاده از ضد یخ با توجه به آب و هوای آن منطقه دارد. ضد یخ‌ها هم به صورت آماده برای استفاده در سیستم خنک کننده و هم به صورت کنسانتره که مصرف کننده باید آن را با آب مقطر یا دیونیزه رقیق کند به فروش می‌رسد.

خرید و فروش ضد یخ عمده

بسیاری از مکانیک‌ها ضد یخ روغنی را به صورت عمده خرید کرده و آن را در مغازه تعمیرات خودرو خود به فروش می‌رسانند؛ در این مطلب به بررسی انواع مختلف ضد یخ می‌پردازیم. چهار نوع ضد یخ وجود دارد: ضد یخ سبز که سال‌های زیادی در بازار وجود دارد و فقط همین یک نوع ضد یخ بود که با پیشرفت فناوری نمونه‌های دیگری وارد بازار شد. ضد یخ OAT که مخفف کلمه Organic Acid Technology است: این ضد یخ بر خلاف نوع سبز آن که 2 تا 3 دوام دارد این ضد یخ تا 5 سال ماندگارتر است. اگر قبلا از ضد یخ معمولی استفاده کرده‌اید نمی‌توانید از این نوع استفاده کنید، زیرا با یکدیگر سازگار نیستند.

ضد یخ ترکیبی یا هیبریدی: این ضد یخ از ترکیب ضد یخ سنتی و OAT به دست می‌آید که به آن HOAT گفته می‌شود و معمولا با مایع خنک کننده داخل موتور سازگار است و می‌توان بدون توجه به ضد یخ قبلی آن را با آب رقیق کرده و اضافه کنید. در این صورت می‌توانید از فرسوده شدن لوازم خودرو جلوگیری به عمل آورده و طول عمر قطعات را افزایش دهید.

ضد یخ برای پژو

برای انتخاب بهترین قیمت ضد یخ روغنی لیتری باید به بعضی از نکات که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت توجه کرد. از آنجا که ضد یخ‌ها انواع گوناگونی دارند در مرحله اول باید پایه ضد یخ خود را معین کنید؛ زیرا قیمت انواع مختلف با یکدیگر متفاوت است و در مقابل هر کدام از آنها مزایا و معایبی دارند. مثلا طول عمر برخی از آنها بالاتر است، ولی در مقابل قیمت گران‌تری نسبت به دیگری دارند.

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*