خدمات ابری هواوی ؛ یک راهکار موثر جهانی | گجت نیوز
آخرین مطالب
6
امروز
خدمات ابری هواوی

خدمات ابری هواوی ؛ یک راهکار موثر جهانی

کنفرانس توسعه‌دهندگان و شرکای جهانی هواوی با نام Digix 2018 در پکن برگزار شد و در این کنفرانس در مورد بخش خدمات ابری هواوی و اهمیت تعامل و همکاری در حوزه سرویس‌های ابری صحبت شد.

در بازه زمانی 22 تا 23 ژوئن، کنفرانس توسعه دهندگان و شرکای جهانی هواوی موسوم به Digix 2018 در انستیتو تحقیقاتی این شرکت در پکن برگزار شد. در کنار هزاران شریک تجاری و توسعه‌ دهنده از سراسر جهان، هواوی تمرکز خود را در این رویداد روی محور Open & Innovation (آزاد و نوآورانه) گذاشته و به بررسی اکوسیستم جهانی نوآوری در قالب ارتباطات، هوشمندی و جهانی‌سازی پرداخت. همچنین هواوی در انجمن تخصصی زیر شاخه این رویداد که در تاریخ بیست و سوم ژوئن برگزار شد، جزئیاتی را از استراتژی جهانی خود در خصوص خدمات ابری هواوی اختصاصی خود ارائه داد.

در اجلاس رهبری Open & Innovative یا همان آزاد و نوآورانه Yu Chengdong، مدیرعامل هواوی گفت:

طی سال 2017، عرضه گوشی های هوشمند هواوی به 153 میلیون دستگاه رسید. در سال 2018، عرضه 2.5 ماهه گوشی‌های سری P20 به شش میلیون دستگاه رسید و این در حالی است که استقبال بازار جهانی برای این سری، با افزایش 150 درصدی در مقایسه با نسل قبل روبرو شده است. خدمات ابری نیز در پروسه جهانی‌سازی شتاب گرفته‌اند تا سرویس‌ها و محتوای با کیفیت و با دقت بالا را در اختیار بیش از 400 میلیون کاربر ثبت نام شده در بیش از 170 کشور جهان قرار دهند.

خدمات ابری هواوی

Yu Chengdong، مدیر گروه تجاری مصرف‌کنندگان هواوی؛ تجلی واقعی سرویس‌های ابری اینترنتی همراه در ابعاد جهانی

در ادامه این رویداد Su Lie، قائم مقام بخش خدمات ابری هواوی و مدیر شرکت ایرلندی Aspiegel که خود زیرمجموعه‌ای از هواوی است، در خصوص موضوع اهمیت تعامل و همکاری در حوزه خدمات ابری تحت اینترنت موبایل در ابعاد جهانی سخنرانی کرد و به طور مفصل به توضیح درباره وضعیت خدمات ابری هواوی پرداخت.

خدمات ابری هواوی

Su Jie، جانشین سرویس ابری گروه تجاری مصرف‌کنندگان هواوی، مدیر شرکت ایرلندی زیرشاخه Aspiegel به ایراد سخنرانی پرداخت

خدمات ابری هواوی همراه با پوشش واقعا جهانی

در حال حاضر، با توجه به فروش جهانی گوشی های هواوی، سرویس‌های هواوی در بیش از 170 کشور راه‌اندازی شده و تعداد مجموع کاربران استفاده کننده از حسا‌ب‌های کاربری هواوی هم با سرعت زیادی از مرز 400 میلیون عبور کرده است. امسال، سالی کلیدی برای توسعه جهانی سرویس‌های ابری همراه با ترمینال هواوی است. تخمین زده می‌شود که بیش از 58 میلیون کاربر ثبت نام شده را در سراسر جهان شاهد باشیم.

خدمات ابری هواوی

زیرساخت سرویس ابری هواوی جهان را پوشش داده است.

مدیریت واقعی سرویس‌ها؛ در سراسر جهان

به منظور مدیریت هرچه بهتر کسب و کار در ابعاد جهانی، خدمات ابری هواوی در سراسر جهان، تحت مدیریت زیرشاخه ایرلندی هواوی به نام Aspiegel قرار گرفته است. به طور همزمان، این شرکت پنج مرکز عملیاتی در دوبلین، دوبی، ژوهانسبورگ، کوالالامپور و مکزیکوسیتی داشته تا استعدادهای محلی را به منظور پشتیبانی از عملیات‌های محلی در ابعاد جهانی، گرد هم آورند.

شرکت Aspiegel بر پایه 15 دیتاسنتر جهانی و پلتفرم‌های توسعه‌یافته برپایه سرویس‌های ابری، سرویس‌های برآورده کننده تمام نیازها را برای توسعه‌دهندگان و شرکای جهانی، در ترکیب با امنیت سطح بالا و قابلیت‌های حفاظت از حریم خصوصی و همچنین تیم‌های سرویس‌دهی محلی در سراسر جهان قرار داده است.

تداوم تلاش برای ساختن اکوسیستمی جهانی

در حال حاضر تعداد توسعه‌‌ دهندگان استفاده کننده از خدمات ابری هواوی در سراسر جهان به 450 هزار کاربر رسیده است. انتظار می‌رود میزان رشد سود توسعه‌دهندگان و شرکا در سال 2018 میلادی به 100 درصد برسد. هواوی به طور رسمی برنامه ستاره درخشان (Shining Star Plan) را ارائه داده تا سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری را در هر سال برای کمک به نوآوری در سرویس‌های هوشمند توسط توسعه‌دهندگان، اختصاص دهد.

خدمات ابری هواوی

دریافت کنندگان عناوین بهترین شرکای هواوی

خدمات ابری هواوی

طرح

هدف ثابت سرویس‌های هواوی، تمرکز روی مشتریان بوده و این روح بهتر از همیشه توسط زیرشاخه Aspiegel به ارث برده و پیش رفته است. در تاریخ 25 مارس 2018 میلادی، اتحادیه اروپا «قوانین حفاظت از اطلاعات عمومی» (GDPR) را که از آن با عنوان سختگیرانه‌ترین قوانین حفاظت از اطلاعات شخصی در تاریخ یاد می‌شود به تصویب رساند. این در حالی است که در اوایل سال 2016 میلادی، سرویس ابری ترمینالی هواوی، تیم ویژه‌ای را در اروپا برای بهبود توانایی‌ در جهت پاسخگویی مثبت به کاربران، راه‌اندازی کرد. در همان سال، دریافت گواهی ایمنی CSA-STAR انجام شد و در فوریه 2018 میلادی، گواهی iTrustee CC EAL2 کسب شد که به طور کامل توانایی و صداقت این سرویس را در حفاظت از حریم خصوصی اطلاعات و احترام گذاشتن به اراده کاربران نشان می‌دهد.

خدمات ابری هواوی

سرویس‌های ابری هواوی با بالاترین استانداردها، سازگاری دارند

سرویس اینترنتی همراه به واقع جهانی که هواوی روی آن تاکید دارد نه تنها بر پلتفرم ابری جهانی، پوشش جهانی کسب و کار و رشد پایگاه کاربری در ابعاد جهانی دلالت دارد، بلکه چشم‌انداز، ساختار و چیدمان و اکوسیستم جهانی‌سازی و همچنین عملکردها و سرویس‌های بومی شده را نیز دربر گرفته و طبیعتا به یک سرویس‌دهی به مشتری سطح بالا در کلاس جهانی نیاز دارد.

۳ دیدگاه

  1. مطمنم پرچمدار بعدیش که بیاد سر یه ماهه فروش چشمگیری داشته باشه

    (2)
  2. دیگ بهتر از این شرکت توی هیجای دنیا بهتر نمیشه .از همه لحاظ بی رقیبه

    (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*