آخرین مطالب
3
امروز
فیلتر اینستاگرام

فیلتر اینستاگرام ؛ شایعه یا واقعیت؟

شایعه فیلتر اینستاگرام جدی شد. از دقایقی پیش در شب چهارشنبه 16 آبان 1397، شبکه اجتماعی Instagram دچار قطعی و اختلال شده و برای برخی کاربران فقط با فیلترشکن باز می‌شود. اما آیا اختلال اینستاگرام به دلیل فیلترینگ است یا خیر؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام در برخی مناطق کشور دچار اختلال شده و بسیاری از کاربران ایرانی، قطعی اینستاگرام را گزارش کرده‌اند. Instagram که میلیون‌ها کاربر در ایران دارد، از دقایقی پیش از دسترس کاربران خارج شده و هنوز علت این اتفاق مشخص نیست. تاکنون مسئولان اظهار نظری در این خصوص نکرده‌اند و حتی خود Instagram توضیحی در این باره نداده است. البته اختلال اینستاگرام مربوط به تمامی کاربران در تمام کشور نیست و هنوز خیلی از کاربران بدون هیچ مشکلی به این شبکه اجتماعی محبوب دسترسی دارند.

شایعه فیلتر اینستاگرام جدی شد

نکته مورد توجه در این باره این است که بسیاری از کاربران می‌گویند با فیلترشکن به اینستاگرام دسترسی دارند، اما بدون فیلترشکن نمی‌توانند این شبکه اجتماعی را باز کنند. به همین دلیل، شایعه فیلتر اینستاگرام بر سر زبان‌ها افتاده و این خبر به سرعت در فضای مجازی دست به دست می‌شود که اینستاگرام فیلتر شده است. چیزی که بیش از پیش به شایعه فیلتر اینستاگرام دامن زد، این بود که بررسی‌ها نشان می‌دهد اختلال این شبکه اجتماعی جهانی نیست و ظاهرا این اتفاق فقط در ایران رخ داده است.

فعلا نمی‌توان به طور دقیق و با اطمینان از فیلتر شدن اینستاگرام خبر داد و باید منتظر اطلاعات بیشتر بمانیم؛ اما به نظر می‌رسد قطعی اینستاگرام یا به دلیل مشکلات فنی در داخل کشور بوده یا شاید واقعا این شبکه اجتماعی محبوب فیلتر شده باشد. در صورت کسب اطلاعات بیشتر، حتما شما را از جزئیات این اتفاق مطلع خواهیم کرد. همچنین شما می‌توانید در بخش نظرات این مطلب، ما و سایر کاربران را از وضعیت دسترسی خود به اینستاگرام باخبر کنید. اینستاگرام برای شما باز نمی‌شود یا با فیلترشکن باز می‌شود یا اصلا مشکلی برای باز کردن اینستاگرام ندارید؟

۱۷ دیدگاه

 1. والا خدا نکنه فیلتربشه مستقیم از گشنگی میمیریم خدایا تمام درآمد زندگیم از اینستا میاد اگر نباشه میدانید چه میشه مستقیم ازگشنگی میمیزیم

  (0)
 2. الان فسادتوی اینستابیشتره یاتوییتر؟؟ اون وقت توییترو بستن اینستاروبازکردن خیلی باحالید
  شبکه های اجتماعی خودمونم که هر پیامی میدیم ی دقیقه بعدش میره
  تلگرامم خوب بود که زدن ریدن توش الان اطلاعات ما از طریق ویندوزم داره میره دسته خارجیت اون وقت چسبیدن به تلگرام….

  (1)
 3. بابا بزارین فیلتر بشه به کارمون برسیم! مطمئنم همتون از بزرگ و کوچیک از کار و زندگی افتادین… من کاری ندارم مبتذله یا نه اما قبول کنین خیلی خیلی وقت گیر شده این لامصب… بزارین فیلترش کنن راحت شیم!

  (-2)
 4. فقطط رو ایرانسل فیلتره ؟
  چون ایرانسل بعضی وقتا ازین حرکات میزنه
  یه چند بار بازی های منو قطع کرد بعد سه روز دوباره وصلش کرد
  دقیقا مثل الان اونام فقط با فیلتر شکن میاوردن بعد سه روز به حالت عادی برگشتن

  (0)
 5. دیروز یه کاریی کردن نفهمیدیم چیکار کردن

  (2)
 6. من از دیروز صبح نمیتونم پست یا استوری ارسال کنم ..بقیه عملکردها عادیه اما این دو مورد نه! ری استارت هم کردم گوشی رو فایده نداره ..کسی میتونه کمک کنه؟

  (0)
 7. کاش فیلترش کنن

  (-12)
 8. ما جوانان انقلابی امشب به رسم نمادین نماز شکر می خوانیم به خاطر این عمل شایسته و قابل تقدیر مسئولین در راستای فیلتر این شبکه غربی . واقعاااا دمتون گرم احسنتممممم که به حرف هشتاد میلیون مردم انقلابی و اسلامی گوش دادید

  (-48)
 9. بابا دیوونمون کردن با این فیلتر کردناشون

  (20)
 10. مال من که اوکیه

  (6)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*