دوال سنس

سونی رسما از رنگ‌های جدید کنترلر دوال سنس رونمایی کرد

کنترلر دوال سنس کنسول پلی استیشن ۵، از ماه آینده دو رنگ جدید مشکی و قرمز را با نام‌های Midnight Black و Cosmic Red دریافت خواهد کرد.

بسیاری از نظریه‌پردازان فعال در حوزه بازی‌های ویدیویی و همچنین کاربران پلی استیشن ۵، رونمایی سونی از رنگ‌های متفاوت دوال سنس را محتمل می‌دانستند. حالا این اتفاق افتاده است و رنگ مشکی و قرمز دسته‌های این کنسول، از ماه آینده در دسترس خواهند بود.

رنگ‌های جدید دوال سنس پلی استیشن ۵ با تم کهکشانی طراحی شده‌اند. مدل Midnight Black از دو سایه کاملاً متفاوت سیاه، با جزئیاتی به‌رنگ خاکستری‌ روشن بهره می‌برد تا منعکس‌کننده حالت و تصاویری باشد که ما در تاریکی شب در دل آسمان و کهکشان‌ها می‌بینیم. مدل Cosmic Red نیز دارای ظاهری متمایز و دورنگ بوده که از که از سایه‌های روشن و منحصربه‌فرد قرمزرنگ موجود در کیهان الهام گرفته شده است. در ادامه می‌توانید تصاویر این کنترلرها را تماشا کنید.

دوال سنس

مدل Midnight Black

دوال سنس

مدل Cosmic Red

همچنین این دو کنترلر جدید، از قابلیت تطبیق رنگ دکمه‌ها هم برخوردارند؛ به‌طوری‌که در مدل سیاه‌رنگ شاهد دکمه‌های سیاه و در مدل قرمزرنگ شاهد دکمه‌های قرمز خواهیم بود. علاوه‌بر این، مدل‌های جدید دوال سنس از یک رنگ آبی ظریف و نامحسوس بهره‌ می‌برند که متناسب با کنترلر اصلی و سیاه‌و‌سفید کنسول پلی استیشن ۵ طراحی شده است. این دو رنگ از ماه آینده در دسترس خواهند بود.

باید ببینیم سونی چه برنامه‌‌هایی را در پیش دارد و آیا با توجه به تولید رنگ‌های جذاب و منحصربه‌فرد کنترلر دوال سنس، برای تغییر رنگ کنسول هم اقدام خواهد کرد یا خیر. این شرکت ژاپنی در حال حاضر با معضل بزرگ کمبود کنسول PS5 مواجه است و به‌همین دلیل، می‌خواهد از طریق گسترش محصولات جانبی و اصلی و همچنین ساخت بازی‌های مختلف، کمی جو را به‌نفع خود تغییر دهد. در حال حاضر همه‌چیز امکان‌ دارد و اصلاً بعید نیست که تا چند هفته دیگر، شاهد رونمایی از رنگ‌های جدید پلی‌استیشن ۵ باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه