آخرین مطالب
7
امروز

ال جي و معرفي اولین تلویزیون UHD منحنی شکل OLED و قابل انعطاف در جهان به قيمت 11.697 دلار

lg curved oled 4k tv

شما برای یک تلویزیون 77 اینچی منحنی شکل 4k و OLED حاضرید تا چه میزان هزینه کنید؟ شرکت ال جی به تازگی اعلام کرده که قرار است چنین محصولی را با قیمت 20000 پوند ( 11697 دلار ) در کشور انگلستان عرضه کند.

 این محصول اولین تلویزیون  UHD منحنی شکل و OLED در جهان می باشد و فناوری های متعددی در آن به کار رفته است که تصاویر عالی را به ارمغان خواهد آورد. یکی از این تکنولوژی ها، موتور  upscaling می باشد که ویدیوهای با رزولوشن پایین را به کیفیتی نزدیک به  4k تبدیل می کند.

lg curved oled 4k tv lg curved oled 4k tv lg curved oled 4k tv lg curved oled 4k tv

اما جذاب ترین ویژگی این تلویزین جدید قابلیت انعطاف آن است.بله درست خواندید ، این یک تلویزیون منعطف است.این محصول قابلیت قرار گرفتن در دو حالت منحنی و تخت را داراست و کاربر آن میتواند بنا سلیقه خود حالت تلویزیون را به صورت کاملا داینامیک ، از خمیده به تخت و بلعکس تغییر دهد.این ویژگی جذاب کاملا در ویدیوی زیر مشهود است.

خب اگر شما از آن دسته پول دارهايي هستيد که قصد خريد اين تلويزيون شگفت انگيز را داريد بايد تا ماه اکتبر و عرضه رسمي آن به بازار منتظر بمانيد.( مگر اينکه در شرکت ال جي هم پارتي داشته باشيد ! )

برای آن دسته از افرادی که صرفه جو تر هستند، یک مدل 65 اینچی از همین تلویزیون نیز تولید شده است که 6000 پوند قیمت دارد و آن هم در ماه اکتبر عرضه خواهد شد.

منبع : engadget

 

LG’s 77-inch curved OLED 4K TV is every bit as expensive as it sounds

How much would you fork out for a 77-inch, curved, 4K, OLED TV? Well, LG hopes you’re hovering around a couple of grand per descriptor, having announced it’s launching such a gogglebox in the UK for only £20,000. It won’t actually be available until October, though, so you still have a few months to fill up the piggy bank. As you’d imagine, the “world’s first” curved OLED UHDTV packs a ton of branded technologies that promise a perfect picture, including the necessary upscaling engine that converts lower-res video to “near-4K,” as well as LG’s webOS smart TV platform. For the thrifty, there’s a 65-inch model also launching in October for a mere £6,000, which you should easily be able to scrape together from the change lurking between your sofa cushions.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*