آخرین مطالب
15
امروز
قاب محافظ رسمی گلکس اس 9

قاب محافظ رسمی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس طراحی آن‌ها را لو داد (ویدیو)

به تازگی ویدیویی از قاب محافظ رسمی گلکس اس 9 (Samsung Galaxy S9) و گلکسی اس 9 پلاس (+Galaxy S9) سامسونگ منتشر شده است. با در نظر گرفتن این ویدیوها می‌توان به خوبی سبک طراحی سامسونگ گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس را متوجه شد.

وب سایت Mobile Fun به تازگی ویدیویی از قاب محافظ رسمی گلکس اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس منتشر کرده که دیدن آن خالی از لطف نیست! این قاب‌ها به کیف‌های تاشوی کنونی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس که اغلب با نام S-View و یا Clear View شناخته می‌شوند شباهت زیادی دارند. اصلی‌ترین تفاوت آن‌ها محل قرارگیری حسگر اثر انگشت و نام گوشی است که به توجه به عوض شدن سبک طراحی پنل پشتی گوشی های جدید تغییر کرده است.

گلکسی اس 8 به راحتی درون قاب محافظ رسمی گلکس اس 9 جای می‌گیرد!

مجری ویدیو، پرچمدار سال 2017 را نیز درون این قاب محافظ رسمی گلکس اس 9 قرار داد و به طور تعجبی مشاهده کرد این گوشی تقریبا درون آن فیت می‌شود. به همین دلیل می‌توان انتظار داشت ابعاد بدنه سامسونگ گلکسی اس 9 علاوه بر اندازه نمایشگر آن با مدل پیشین تقریبا یکسان است. تمامی اعمال این کیف تاشو همچون مشاهده ساعت، نوتیفیکیشن‌ها و پاسخ به تماس‌ها بدون نیاز به باز کردن آن، حین استفاده از گلکسی اس 8 قابل استفاده هستند. یکی دیگر از مزایای این قاب محافظ رسمی گلکس اس 9 امکان قرار دادن آن به صورت پایه و تماشای ویدیو است.

یکی دیگر از جذابیت‌های این ویدیو، مشاهده احتمال معرفی یک گزینه رنگ جدید برای قاب رسمی همراه با رونمایی پرچمداران سری S سال 2018 است. علاوه بر رنگ‌های مشکی، آبی و رز گل احتمالا یک قاب محافظ دارای رنگ ارغوانی نیز مشاهده خواهیم کرد. اگرچه طبق ویدیو، این گزینه رنگ تنها مخصوص به همین قاب محافظ رسمی گلکس اس 9 است، اما بعید نیست سامسونگ خود گوشی را نیز با این رنگ جدید ارائه کند. معرفی گزینه‌ رنگ‌های جدید می‌تواند در شرایطی که تغییر ظاهری زیادی در پرچمداران جدید در مقایسه با نسل پیشین رخ نداده است استراتژی خوبی باشد.

۵ دیدگاه

  1. بهتررررین گوشی 2018س ❤️❤️

    (2)
  2. قبول دارید شبیه اس 8ه؟؟

    (-1)
  3. این همه عکس رو شد نفهمیدین چ شکلیه ؟؟؟من که از اول فهمیدم

    (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*