آخرین مطالب
0
امروز
شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL

بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL در آخرین نظرسنجی سال 95

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر اساس نظرسنجی مردمی در زمستان سال 1395، رتبه‌بندی بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL کشور را معرفی کرد.

معاون نظارت و اعمال مقررات در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد:

ارزیابی و رتبه‌بندی شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL کشور بر اساس نظرسنجی از 35 هزار کاربر اینترنت پرسرعت در زمستان 1395 با هدف ایجاد رقابت سالم میان اپراتورها و ارتقای سطح کیفی این سرویس انجام شده است.

به گفته حسین فلاح جوشقانی، این رتبه‌بندی به تفکیک استان صورت گرفته و انتشار نتایج نظرسنجی تلفنی از مشترکان اپراتورها همزمان با روش‌های الکترونیکی و پیامکی در سال جاری نیز به صورت مستمر ادامه خواهد داشت. بر اساس این نظرسنجی، اپراتورها با توجه به میزان امتیاز رضایت مشترکان در پنج سطح دسته‌بندی می‌شوند. امتیازهای 90 تا 100 در سطح یک، 80 تا 90 در سطح دو، 70 تا 80 در سطح سه، 60 تا 70 در سطح چهار و امتیاز 60 در سطح پنج قرار می‌گیرند. در اینجا جدول بهترین اپراتورهای اینترنت پرسرعت ADSL را به تفکیک استان مشاهده می‌کنید.

بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL در زمستان 95

شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL

۷ دیدگاه

 1. تو گرفتن سرویس غیرحجمی از شرکتها ، بخصوص شاتل یه نکته خیلی مهم را توجه داشته باشین و گول طرحهای اغوا کننده اش را نخورین.چون تو تبلیغاتش میگه آستانه fup یا سقفش 100 گیگه.ولی در عمل یک چهارمش که بشه 25 گیگ شارژ میکنه .اگه مشترک متوجه نشه که میخوره و یه اب هم روش.ولی اگه کاربر متوجه بشه که میگه 100 گیگ ترافیک داخلی را مساوی با 25 گیگ بین الملل محاسبه میکنه .در حالی که طبق اعلام وزارت ارتباطات باید نسبت 2 به یک باشه نه 4 به 1

  (0)
 2. در تهران آریا رسانا تدبیر(شاتل) عملکردش از بقیه اپراتورها بهتره.

  (0)
  • آقا جاوید، فکر کنم کارمند و یا عامل فروش این شرکت هستید. چون مشتریان این شرکت رو فقط با نام شاتل می شناسند و نه آریا رسانه تدبیر (شاتل)! در ضمن عزیزم، اعلام یک اپراتور برتر برای همه مناطق، غیرممکنه.
   در کل تعریف ناشیانه ای بود.

   (0)
 3. ADSL مزخرفه کلا

  (-5)
 4. خدایی کسایی که کرمانشاه، همدان و کردستان از شرکت «حسابگر» (تک‌نت) اینترنت گرفتن طی این چند ماهه تمیز متوجه شدن یه سر و گردن از سایر شرکت‌ها بهتره!

  (-1)
  • یعنی شما در این استان ها برای سه تا منزلتان و یا سه تا شرکتتان سرویس خریدید؟!!!
   یا اینکه سرویس اینترنت پرسرعت این شرکت رو میفروشید؟

   (3)
 5. آسیاتک عالی بود!

  (-6)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*